cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dodajanje tekočine za žejo

clock-img

26.05.2006, 20:06

clock-img

katerina

pencil-img

156

mnogokrat sem že slišala, da dojenim otrokom za žejo ni potrebno dodajati čaja ali vode, pa bi rada kaj več zvedela o tem. vem sicer, da se otrok s prvim mlekom odžeja, zadnje pa je bolj hranljivo.
kaj pa poleti, ko je zelo vroče? tudi dojenčki se potijo. ni mi jasno tole brez dodajanja tekočine? kaj pa, ko je otrok samo žejen, pa še ni čas za podoj?
mi lahko kdo to malo razloži, prosim.....
aja, moj fantič je trenutno star slaba 2 meseca.

clock-img

26.05.2006, 20:08

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Če je ful vroče in smatraš, da je žejen, mu brez skrbi ponudi čaj. Mogoče ne bo hotel niti pit.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

26.05.2006, 20:08

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

Jaz bi mu dajala nesladkan čaj ( komarček, janež, kumina), ali pa samo vodo.

clock-img

26.05.2006, 20:22

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Tudi mleko je tekocina. Prednje mleko je zelo vodeno. Poskusi si enkrat izcrpat, bos videla, da je zelo prozorno. Zaradi tega ni potrebe po dodatni tekocini. Dojenje je dovolj. Saj vem, tudi meni je bila ta ideja cudna, potem pa sem razmisljala.. Arabci v najhujsi vrocini pijejo topel caj za zejo.. Dost podobno.

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

26.05.2006, 20:59

clock-img

Anonimen

Mi smo bili z mesec in pol staro malo Mič na morju, v drugi polovici avgusta in septembra, ko je bila večina dni še vedno s temperaturo nad 30 stopinj. Samo dojila sem jo, čaja ali vode ni popila čisto nič.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem