cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dodajanje čaja vode....

clock-img

22.07.2006, 19:33

clock-img

duhec

pencil-img

5

zanima me kako v teh vročih dneh pogasiti žejo otroku, staremu tri tedne, zanima me tudi ali se odžeja samo z dojenjem meni se ne zdi
kaj ste oziroma vi dodajate vašemu otroku v starostnem obdobju theh tednov

Hvala za odgovore duhec

< Sporočilo je popravil duhec -- 22.7.2006 19:34:48 >

clock-img

22.07.2006, 19:44

clock-img

monika30

pencil-img

563

Od drugega tedna lahko dodajaš komarčkov čaj. Pri nas pomaga med obroki, da se malo pomiri.

clock-img

22.07.2006, 20:20

clock-img

duhec

pencil-img

5

IZVIRNO SPOROČILO: monika30

Od drugega tedna lahko dodajaš komarčkov čaj. Pri nas pomaga med obroki, da se malo pomiri.



koliko pa količinsko dodajate čaja

clock-img

22.07.2006, 20:57

clock-img

najina pikica*

pencil-img

993

jst mojemu sončku,ki je star 22 dni pred ali pa po obroku vedno dam cca 20ml mlečnega planteks čaja

clock-img

22.07.2006, 21:03

clock-img

duhec

pencil-img

5

kako pa vsi dodajate čaj z žličko ali kar po flaški kajti pravijo da če se navadi flaške noče več piti z dojke

clock-img

22.07.2006, 21:45

clock-img

PBJ

pencil-img

2189

Jaz sem mojemu dajala prekuhano vodo po žlički, ampak nekej po 1. mesecu, čeprav je bil rojen lani julija. Dala sem mu pa kakšne 4 žličke na dan.

Če seuser posted image  dovolj pogosto doji in je videti zadovoljen, potem ni strahu, da bi bil žejen.
Če mu boš dajala vodo ali nesladkan čaj, pa mu dajaj kar po žlički in ne po flaški.

lp

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

clock-img

22.07.2006, 21:52

clock-img

Anonimen

MOj je rojen konec marca leta 2002, tisto poletje je bila pasja vročina, vendar se je otrok kar lepo odžejal z mojim prednjim mlekom...kadarkoli je bil pač žejen. Kljub tisočin nasvetom: daj mu malo komarčkovega čajčka ali vodike, je bil tako čisto zadovoljen in čisto v redu sva preživela tisto vroče poletje. Po flaši ni znal  piti ne vode ne mleka, niti po maginem lončku ne. Od dojenja je prešaltal na skodelico oz. prej žlico in slamico.


Če ti ni težko, ga pristavljaj, kadar pokaže potrebo po hranjenju oz. odžejanju, ker v tej starosti tega itak še ne ločijo, ponudi mu dojko, ker se zna zgoditi, da se mod obrokli "najejo" čaja in potem ne jedo kolikor bi pač morali. "

clock-img

22.07.2006, 21:55

clock-img

Anonimen

Pri tej starosti in zelo podobni vročini sem jo samo dojila in to precej pogosto.

clock-img

22.07.2006, 21:57

clock-img

Anonimen

Itak.

clock-img

24.07.2006, 07:57

clock-img

soris

pencil-img

131

Moja je samo 1x spila po flaški 20 ml komarčkovega čaja. Nič noče po flaški ker jo dojim. Dojima se pa na uro in pol pa je stara 4 mesece. S tem se hkrati naje in odžeja. Čez dan ji pa dam včasih tudi malo vode po žlički. Če ga boš podojila ko bo hotel ni razloga za skrb da bi user posted image bil žejen. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem