cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

danes pa že 51. dan

clock-img

27.09.2005, 07:34

clock-img

Anonimen

Samo toliko, da ne pozabimo, kako daleč smo že. Več pa črnka, ko pride user posted image

clock-img

27.09.2005, 07:51

clock-img

Anonimen

Moram vprašat, piške šiške, kaj boste danes jedle? jaz bi najbrž spet kar pomfrit pa kečap oz. ajvar oz. pinđur, pa solato. Bi, ampak še ne vem, če bom res. Pomfrit seveda v pečici pečen, pa malo dlje kot je rekel mož od Splišni.

clock-img

27.09.2005, 08:15

clock-img

biba77

pencil-img

3943

Jaz imam za zajtrk in malico po 2 slivi, za kosilo pa kuhano kislo zelje in krompir v kosih. Mojemu pa bom se pecenico dodala. user posted image

Po dveh gresnih dnevih (predvcerajsnjim na sadni dan topli sendvici s sirom in puding s smetano ob enajstih zvecer - kasem se, ampak je blo DOBRO!) in vceraj koscek pizze za malico (je sodelavka praznovala), sem nazaj z vami. Moji grehi pa se poznajo na prebavi in vagi...user posted image

Jutri pa imam v planu zgance in gobovo juho... za vecerjo pa 3 palacinke z domaco jagodno/malinovo marmelado.


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/

clock-img

27.09.2005, 08:52

clock-img

Anonimen

Jaz za danes sploh še ne vem. Pripravljenega nimam nič. Imam pa Etin prebranac doma, mogoče bom tega. Ali pa polento in paradižnik, bom še videla.

clock-img

27.09.2005, 09:02

clock-img

biba77

pencil-img

3943

Polenta je danes? user posted image Jaz sem mislila, da je polenta vec ali manj iz koruzne moke in to potem enacim bolj z testeninami in kruhom, kot s celo koruzo... user posted image user posted image user posted image
Torej lahko danes jem polento in kislo zelje?


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/

clock-img

27.09.2005, 09:22

clock-img

Anonimen

Jaz bom tudi polento in zelje.

clock-img

27.09.2005, 09:23

clock-img

Anonimen

Kuhana koruza ali polenta je napisana pod škrobnim dnevom. Saj iz koruze je moka, moka pa je škrob. In ja, lahko jo ješ danes z zeljem. Seveda ne sme biti premastno, ker piše, da skupino A (hidrati, kamor paše tudi škrob) lahko mešaš s skupino B (zelenjava) z majhno količino skupine D (maščobe).

clock-img

27.09.2005, 09:26

clock-img

biba77

pencil-img

3943

Uuuu splisni, si mi polepsala dan!!!
Lahko preveris, ce velja enako za ajdove zgance? Po logiki ja, ha?
Sicer pa zelje skuham kar v njegovi "vodi", brez mascob, zgance pa tudi samo solim vodo... user posted image

Super!!! Mi se vedno testenine ostanejo za jutri... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/

clock-img

27.09.2005, 09:40

clock-img

Anonimen

Zdaj sem šla gledat še kosila pri drugi verziji diete, pa isto 90-dnevni ločevalni. Tam je koruza navedena pod ogljikovimi hidrati. Pa saj to je eno in isto. Škrob so ogljikovi hidrati. Tako da po moje ne more biti problema niti z ajdovo moko.

clock-img

27.09.2005, 09:43

clock-img

Anonimen

Evo, kopiram iz navodil:





DAN 2 - ŠKROBNI DAN


Kaj spada pod škrob:
Riž, fižol, grah, koruza, soja, leča, čičerika, krompir ...
je kompleksen ogljikov hidrat, ki sodi v skupino polisaharidov. Rastline tvorijo škrob in ga skladiščijo kot rezervno hrano. Ko pojemo škrob, ga telo razgradi v glukozo, vir energije.

clock-img

27.09.2005, 14:55

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image  BLACKY IS BACK!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Moje drage punce, jaz sem spet tukaj in zato zelo vesela. Danes sem pojedla za kosilo zelenjavno rižoto in rdečo peso, ki sem jo sama vlagala. Sem ponosna, kaj?

Polento jaz jem vedno na OH dan, danes baje ni dovoljena.

Na jedilniku imamo danes krompir s solato ali ohrovt s krompirjem.

Pridne bodite, šibam dalje, se beremo znova zvečer.user posted image

clock-img

27.09.2005, 19:05

clock-img

Anonimen

Sem točno vedla. Krompir s solato, to sem jedla za kosilo - torej krompir v kosih, pa brstični ohrovt pa radič, za večerjo imam pa pomfrit pečen v roru, pa paradajz solato pa še nei trije brstični ohrovti so ostali. Evo, to imam jaz danes na jedilniku.

ker pa se me loteva prehlad, se mi zdi, bom po večerju ruklna še en šnopc, da odžene bacile.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem