cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

cerkvena poroka - glasba

clock-img

11.06.2010, 20:12

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Živjo.

Zanima me, če je katera pripravljena z mano deliti, kakšno glasbo ste imele na cerkveni poroki - zasedba in koliko € ste za to odštele. Bi se rada malo seznanila s konkurenco. user posted image

clock-img

12.06.2010, 00:45

clock-img

carbene

pencil-img

143

Nama je pel zbor, katerega člana sva oz. sva bila, plus organist. Tako da sva jih "poplačala" z nekaj malega pogostitve po poroki, organist je bil pa "darilo" svakinje. user posted image Je bilo pa fajn, ker sva kot pevca v zboru lahko v celoti načrtovala, katere pesmi bodo na sporedu. user posted image user posted image

clock-img

28.06.2010, 11:04

clock-img

počelo

pencil-img

1

živjo!

Če želiš, mi pošlji svoj mail, imam en fajn kontakt.

LP, p

clock-img

04.07.2010, 20:59

clock-img

momo1

pencil-img

65

user posted image Midva bova imela zbor skavtov. Cene nimajo, so rekli, naj dam za kako pijačo. V mislih sem imela 100 eur. 

clock-img

25.08.2010, 16:51

clock-img

tehnofil

pencil-img

3160

IZVIRNO SPOROČILO: Udb
... glasbo ste imele na cerkveni poroki - zasedba in koliko €


Nečakinja je zapela Ave Marija in to je bilo najlepše darilo. Torej 0 €.

clock-img

04.10.2013, 14:02

clock-img

potrpežljiva

pencil-img

3

Pozdravljeni,

zanima me, če ima kdo kaj izkušenj oz. info o glasbeni skupini M.J.A.V. , oz. z njihovim igranjem na civilni ali cerkveni poroki.

Vse informacije dobrodošle.

Hvala

clock-img

05.10.2013, 15:29

clock-img

urshak

pencil-img

385

Če ima cerkev, v kateri bo obred pevski zbor, se dogovori z njimi.

clock-img

07.10.2013, 22:39

clock-img

Bralec

pencil-img

53

Nama so zapeli in igrali prijatlelji. Nekaj jih je imelo celo glasbeno izobrazbo, vsi pa veliko tovrstne kilometrine. Bilo je lepo in zelo doživeto.

clock-img

18.02.2016, 05:54

clock-img

Štefka Senica

pencil-img

5

Kvartet Ansambel Bitenci, priporočam. Poglejte si kakšne njihove posnetke na you tubi, imajo tudi orgljista.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem