cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

bolečine v trebuhu

clock-img

08.04.2007, 15:24

clock-img

manetka

pencil-img

322

Že kake tri tedne me muči boleč trebuh, a je možno, da se mi na tak način najavjla gospa M (sem 4 mesece po porodu, user posted image  pa samo dojim)?
Izgleda pa nekako tako, kot prebavne motnje, včasih me po trebuhu šraufa tudi več ur skupaj, pri tem se mi vedno izprazni črevo, bolečine pa so včasih takšne, da mi postaja kar vroče. Bolečine so včasih vsakodnevne, potem spet par dni vse ok.
Najprej sem mislila, da je od kakšne neprave hrane, ampak mislim, da to ni ker precej pazim na hrano, trebuh me pa še vseeno zafrkava...
Prej sem imela precej hude menstruacije, z bolečinami in prebavnimi motnjami.
A je še katera od vas imela podobne težave?

Prejle nisem vedela več kaj storiti, ker me je spet šraufalo ko ne vem kaj in sem vzela en lekadol, pa mi je za silo odleglo. Hvaležna bi bila za kakšen odgovor in nasvet.

LP M.

clock-img

08.04.2007, 20:53

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

(sem 4 mesece po porodu, pa samo dojim)?



To draga moja ni merilo. Kljub ponemu dojenju je user posted image  prišla točno 11m po zanositvi. Oz. slabe 2 meseca po porodu. Čist možno.

clock-img

09.04.2007, 08:31

clock-img

Nyah*

pencil-img

1972

Lahko, da gre samo za krcenje maternice, bolecine so podobne, ali pa se mocnejse kot pri M.

Ce se bo nadaljevalo pa le do G stopi, za vsak slucaj.

Da bi bilo cimprej boljeuser posted image user posted image ,

papa.

clock-img

14.04.2007, 15:12

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Tudi jaz sem M dobila že 3. mesec po porodu kljub polnemu dojenju. user posted image

clock-img

18.04.2007, 16:02

clock-img

manetka

pencil-img

322

Izgleda ne gre za M, ugotovila sem, da je najbrž prebava in premalo popite tekočine.
Sedaj se je stanje kar izboljšalo, res pazim kaj pojem, redno jem aktivijo-jogurt, popijem kakšen dcl donata pred obrokom, nasplošno pa sem povečala pitje čaja in vode. Tako, da sedaj sem skoraj kak teden že na boljšem počutjuuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem