cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

bolečine od pasu navzdol

clock-img

11.03.2008, 11:41

clock-img

petrc@

pencil-img

68

Sem 4tedne po porodu in če sem nekaj časa na nogah me od pasu navzdol vse boli-sramne kosti,ritnice,noge v stegnih,...,se mi zdi da sem se takoj po porodu boljš počutla kot pa sedaj in me zanima če je katera imela tudi take težave in kako ste blažile bolečine oz.kdaj bolečine popustijo???

Pa še to-je možno da bi že dobilauser posted image ,čeprav polno dojimuser posted image

_____________________________

Lep pozdrav,P

clock-img

11.03.2008, 12:10

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

v čet. imam prvi pregled po porodu. In jo moram ravno to vprašat. Kot raca sem hodila zadnji mesec v nosečnosti in še sedaj.

clock-img

11.03.2008, 12:26

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

tudi mene je bolela sramna kost ampak baje je to normalno ker "hodijo" kosti na mesto :=)).

clock-img

11.03.2008, 12:50

clock-img

petrc@

pencil-img

68

No prosim TONČI ko boš vedla kaj več mi sporoči!!!

HVALA

_____________________________

Lep pozdrav,P

clock-img

11.03.2008, 12:51

clock-img

Anonimen

Ja,vse nazaj lezeuser posted image

clock-img

22.03.2008, 16:20

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

opazla sem šele sedaj. No pri men počasi bolečina pojenjuje. Sem pa 2,5m po porodu. G pa ni videla vzroka. Lahko bo prišla menst., lahko me mišice in vezi zezajo, ker se še niso opomogle,.......... Pregledala me je po dolgem in po čez z UZ, pa ni nič kritičnega našla. 

clock-img

22.03.2008, 17:26

clock-img

Majchi

pencil-img

2395

Tud mene je še kar nekaj časa vse bolelo. V bistvu me včasih še vedno vse čudno boli (npr. po uri likanja), pa sem že 10 mesecev po porodu.

clock-img

23.03.2008, 16:56

clock-img

ursikazala

pencil-img

223

Mene tudi še včasih bolijo medenični sklepi... 6 mesecev po porodu. Tudi šive noter še kar dobro čutim, ko se zategujejo... Jah, lepote poroda, nimamo kajuser posted image

_____________________________

NIKA 21.9.2007
http://www.moj-album.com/uredi/ayatutaya/9506966/

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem