cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

bolečina pri spolnih odnosih

clock-img

25.09.2014, 22:05

clock-img

irendra

pencil-img

2

Mi lahko katera pove ali geli ali lubrikanti pomagajo in ali so varni?
Zasledila sem eno znamko Maskulan gela v lekarnah, ki so brez parabenov, ali je že katera probala? Naj nebi imela nobenega vonja in se ne "svaljka"?

Če je že katera probala ta gel ali katerega drugega) In če je po porodu pomagalo pri SO?

prosim za hiter odgovor

clock-img

26.09.2014, 10:31

clock-img

Cuker*

pencil-img

55

Jaz imam en lubrikant iz venere shop, na vodni osnovi in je super. Nič ne peče, se ne svaljka, pa še pretirano drag ni bil (zmerna cena). V glavnem, nimam pripomb. Sem pa imela pred tem enega cenejšega, ki pa je pekel kot hudič. Tako da bolje dati več.
Za tega ko sprašuješ, pa žal ne vem.

clock-img

26.09.2014, 19:02

clock-img

irendra

pencil-img

2

Hvala za odgovor, vendar bi nekako bolj zaupala zadevam v lekarnah.

ja prej sem narobe napisala, pravilno je MASCULAN gel, naj bi bil tudi na vodni osnovi in brez parabenov v taki modri flaški.

Zanima me, če je katera že probala? Ni tako drag. pa tudi ne toliko poceni, da bi ga kupila, da ga samo probam in ugotavljam a je OK ali NI?

prosim, če ketera uporablja samo napiše ali je ok ali ne?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem