cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

boleči šivi

clock-img

16.08.2005, 07:17

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Mene pa zanima koliko časa bolijo te :hudicek: šivi??? Res da sem šele danes en teden po porodu in me bolijo občutno manj kot v začetku, ampak v porodnišnici so mi dali tablete proti bolečinam in jaz moram še vedno vzeti vsaj eno če ne dve tableti na dan. Ker vsak dan hodim v LJ k mojemu Žigcu na obiske so tableti potrebni, čene se nebi mogla niti spravit v avto.

Pa me zanima a je katera mela tablete proti bolečinam a ste kar vse to lepo pretrpele brez tablet. Tableti so pa "Voltaren Rapid", v porodnišnici so mi rekli da so ti tableti neškodljivi za otroka (za mleko) in naj kar vzamem tablet če me boli in sicer jih lahko 3 na dan. Ker pa nisem ravno zelooo navdušena nad jemanjem me zanima kdaj ta bolečina popusti (imam pa notranje in zunanje šive).

Rada bi že nehala jest tablete in me malo skrbi zato vas prosim če je imela katera podobno naj me malo potolaži

CIPRESA

clock-img

16.08.2005, 07:19

clock-img

Anonimen

Žal ti pri tem ne morem pomagati, Cipresa, ker sem sama rodila brez šivov, ampak rada bi te pa samo pozdravila... :bravo::bravo::bravo:

clock-img

16.08.2005, 07:21

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Če boli, pač boli in če nočeš trpeti pač vzemi tableto. Tudi jaz vzamem tableto le v skrajni sili toda po porodu sem jih se pa kar najedla. Pa priporočili so mi Lekadol, ki naj ne bi škodoval otroku.
Saj bo kmalu bolje.

clock-img

16.08.2005, 07:23

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Cipresa pozdravljena.

Mene so šivi tudi zelo boleli in se spomnim, da še en mesec doma nisem dobro sedela, prvih 14 dni pa vse delala v stoje in se kmaj premikala. Jemala sem tablete, vendar se ne spomnim, katere. Sem se pa vsak dan vsaj 3 tuširala, oz. spirala šive. So mi pa odsvetovali kakršnokoli nanašanje krem ali praška na šive.

clock-img

16.08.2005, 07:28

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

O hvala punce pol nisem sama ki se nažiram s tableti - me je kar malo vest pekla ker sem bolj zeliščarka (čajčki pa to) ampak sedaj pa res ne gre drugače.

clock-img

16.08.2005, 07:34

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Cipresa, najprej čestitke. Pa če slučajno še nisi nabavi obroč za plavanje ali pa blazino za dojenje. jaz sem se vedno na obroču vozila v avtu, da ni bilo takega pritiska na šive.

clock-img

16.08.2005, 07:39

clock-img

Anonimen

Menda zelo pomaga, če šive sušiš s fenom. Ker bistvo je, da se posušijo, potem je bolje. Pred tableti pa kar nobenih predsodkov, ti jo kar vzemi. Če so ti rekli, da lahko, potem si moraš pomagati.

clock-img

16.08.2005, 09:09

clock-img

NinKa

pencil-img

946

Jaz sem prvih 12 dni sam :((, brez lekadola ni šlo, vsake kvatre sem jih z mlačno vodo tuširala pa je šlo....po 14 dnevih pa je blo vse ok, sem že avto vozila, brez problema....

Vem za naslednjič....da mine vse....

:sloncek::kuza::sloncek:

clock-img

16.08.2005, 09:27

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Jaz tablet sicer nisem jemala, me je pa kar dobro bolelo in sem več kot tri tedne sedela na obroču. (Tudi h tašči na kavo sem šla z obročem pod roko..haha)
Nekajkrat na dan sem si spirala s kamilicami in je pomagalo. Vendar šibke kamilice, ker močne izsušijo kožo. In patronažna mi je svetovala Bepanthen. Slej ko prej pa zadeva mine in neha boleti..

clock-img

16.08.2005, 10:04

clock-img

Vrtnica1

pencil-img

465

Cipresa, najprej čestitke za malega Žigca od mene in mojega Žigija. Tudi jaz sem bila šivana in je tudi bolelo ko :hudicek:, jaz sem še brez tablet vse zdržala (ne vem, ali je bilo to pogumno ali neumno), je pa po 14 dneh kar čez noč prenehalo boleti in zdaj nimam več nobenih težav. Sem pa tudi jaz že v bolnico šla "plavat" s šlauhom, doma je bil pa itak obvezen pripomoček.
Lp, veliko sreče, V :rozica:

clock-img

16.08.2005, 14:43

clock-img

Špacka

pencil-img

1294


Pri meni je trajalo skoraj mesec dni, da sem se lahko koliko toliko normalno vsedla, jaz sem vse dni v porodnišnici preležala z ledom med nogami, o tabletah ne duha ne sluha, sem bila doma non-stop pod tušem, mi je tako pasalo, samo v bano sem težko pršla:)- za zunanje šive sem si jaz kupila Bivacyn, ni najbolj prijetno pomaga pa.

Lp

clock-img

16.08.2005, 15:18

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Ja, tudi jaz sem si z ledom hladila. Že v porodnišnici in tudi doma. Samo ne smeš pa pretiravat..

clock-img

16.08.2005, 15:47

clock-img

tina104

pencil-img

1639

Nisem še sicer rodila, ampak meni je patronažna, ko je bila pri meni na obisku rekla, da pri šivih pomaga krema za ritko - Lamprehtovo mazilo, Bebival ipd. - v glavnem tista, ki jo kupiš v lekarni. Baje pomaga zelo hitro.

clock-img

16.08.2005, 21:38

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

Jedla sem iste tablete, pri drugem porodu je počil en star šiv, ki pa mi ga niso zašili. Bolelo kot pes 4 tedne!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem