cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

boleča menstruacija

clock-img

14.03.2009, 12:18

clock-img

dinozaver

pencil-img

54

7 m po porodo sem dobla m in to je vse skup zelo boleče. Boli me v križo, glava, občasno trebuh, sploh nimamm apetita. Zjutraj mi je bilo tako slabo da sem misla da bom bruhala, imela sem vtroglavico. Počutim se kot da bi me povozo kaki vlak ali pa 3 tovornjaki.
Kaj je to samo 1 m taka ali se lahko pripravim, da bojo vse take. Pred porodom sem imela neredne, pa nikoli nisem imela sploh kakih bolečin.
To je prava močna mora.

clock-img

14.03.2009, 15:36

clock-img

analucija

pencil-img

389

ja lahko se to zgodi, da boš imela odslej boleče, lahko pa da bo samo ta, držim pesti za to drugo varianto.
jaz sama sem pred porodom imela zelo boleče m, po porodu pa skoraj ne vem da jo imam.

clock-img

15.04.2009, 21:08

clock-img

Anonimen

Pred porodom je bila pribl. vsaka tretja boleča. Po dojenju sem jo dobila po 3 tednih...kar nekaj in čisto malo. Ta druga me je pa tako bolela dva dni, da sem mislila, da se bom kar sesedla. Sedaj bom pa videla pri tretji, kaj bo. Mislim pa, da nekega pravila ni.

clock-img

20.04.2009, 13:45

clock-img

Maja T.

pencil-img

1085

Mene tudi po porodu M boli, sicer ne tako kot si opisala svoje bolečine, ti žal ne znam pomagat user posted image , me prav zanima, kaj bodo še ostale odgovorile.

_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem