cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

boleča dojka

clock-img

01.04.2007, 12:16

clock-img

tančica

pencil-img

293

Dojim 13 danuser posted image  in nekje po tretjem dnevu ko sem imela naval mleka so se sedaj prsa umirila in postala spet "normalna". Danes pa čutim v desni dojki bolečino, opazila sem močno izraženo žilo, ki na dotik zaboli....kaj bi to bilo lahko??

clock-img

01.04.2007, 12:21

clock-img

Anonimen

a je trdo? lahko se ti je zamašil mlečni vod. pejt pod voč tuš pa zmasirej oz vroč obkladek gor pa zmasirej, pa tamauhga na to stran pristavi da ven potegne. pazi ker iz tega lahko rata mastitis!!!

clock-img

01.04.2007, 20:28

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

ja tud jaz ti svetujem vroč tuš in si jo malo zmasiraj.Pod vodo si tudi stisni ven malo mleka,ker ga imaš zgleda preveč.Bo bolelo toda se moraš potruditi da ne bo huje.Pa pridno si maži bradavice z kremo Linolan da se ti ne bodo vnele-to pa boli ko sam hudič.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

03.04.2007, 11:54

clock-img

alja01

pencil-img

226

Vroč tuš, vroči obkladki, pa stisni si, ali pa user posted image  pristavi na to stran da bo izpraznil.

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

clock-img

03.04.2007, 19:59

clock-img

tančica

pencil-img

293

Hvala za nasvete, problem že odpravljen!user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem