cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

boleča bradavica

clock-img

06.02.2010, 21:02

clock-img

orhideja75

pencil-img

1394

zadnje dni opažam, da me boli leva bradavica. naj omenim, da se dojiva že 2 meseca in pol in do sedaj ni bilo težav. kaj bi to lahko bilo? bradavica pa ni nič rdeča ali poškodovana. sam boli me oz. skeli


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

clock-img

07.02.2010, 15:35

clock-img

mini86

pencil-img

6050

mene ni nikoli bolela bradavica...kar na enkrat pri 6 mesecih pa se mi je začelo dogajat da so mi začele pokat..počilo mi je tm na robu k se bradavica drži joške..boli k user posted image user posted image user posted image
namazala z bepantenom in ene dvakrat nism dojila na tisti joški in se je popravilo..če sm pa kr vseen dojila je pa trajal ene dva dni da se je zacell..groza..
mogoče probaj da ga ene dvakrat ne dojiš na tisti strani, preventivno pa si namaži z bepantenom..škodat ne more..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

08.02.2010, 20:12

clock-img

ANABOJAN

pencil-img

149

a maš bel krog okrog baradvice.... da niso slučajno glivice?


_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

clock-img

08.02.2010, 23:37

clock-img

mini86

pencil-img

6050

ne nč ni belo..ponavadi ko sem bila pozorna sm videla da mi je počilo ko je bila bradavica ful suha..ne vem od česa..smešno mi je da se je to pojavilo šele okoli 5 oz 6 meseca prej pa ne

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

11.02.2010, 12:52

clock-img

sams

pencil-img

350

Prvič me je začelo kar naenkrat boleti FUL pri nekje 7 mesecih in tudi ni bilo nič rdeče. Sem pa bila noseča user posted image . Dokler nisem nehala dojiti, je bolečina bila. Tako da za vsak slučaj naredi test, čeprav si šele 2 meseca po porodu. Meni je tudi kmalu začelo zmanjkovati mleka....

Zdej pa me je spet začelo kar naekrat bolet (spet FUUUL) pri 5 mesecih. Zdej pa so zobi od user posted image , ki jih zarije v bradavico, ko se doji in je prav ranjena. Tako da je spet dojenje ena sama muka.... user posted image

clock-img

12.02.2010, 09:02

clock-img

orhideja75

pencil-img

1394

mi je krema lanolin ful pomagala. zdej je bolje in OK. noseča pa nism, vsaj upam da ne nouser posted image

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

clock-img

12.02.2010, 13:55

clock-img

koala

pencil-img

5539

orhideja jaz sem imela podobne težave pa so bile krives gljivice, samo če ti pomaga lanolin to vrjetno ni to.
Poskusi kdaj bradavico namazat s svojim mlekom in jo pustit na zraku da se posuši.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

12.02.2010, 19:58

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

Pa roza Bepanten dela čudeže.

clock-img

15.02.2010, 21:00

clock-img

endrina

pencil-img

349

Kaj pa velikost moderca? PAzi - jaz sem pri enem modelu Lisce imela boleči obe dojki, ko pa sem dala gor drugega, pa je čez čas bolečina prenehala. Mogoče je tudi to. Skratka, moderc ne sme bit premajhen.
Meni je zelo pomagalo šentjanževo olje. Sem si ga namazala na prsi in hodila le v kratki majici brez moderca. Pred dojenjem sem si seveda umila prsi. Meni je pomagalo. Probat ni greh.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem