cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

blato dojenčka

clock-img

28.05.2008, 07:28

clock-img

KRTR

pencil-img

134

ali mogoče katera ve ali je blato dojenčka, ki je čisto zelene barve ( kot špinača)  normalno?

lp

clock-img

28.05.2008, 07:32

clock-img

Volga

pencil-img

9346

Ja.

clock-img

28.05.2008, 08:26

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

ja...

clock-img

28.05.2008, 10:34

clock-img

anny1

pencil-img

414

Hallo, drugače ja, samo me pa anima ali je dojen ali na AM? Dojeni skoraj nikoli nimajo zelene barve blata, razen če ima kolikeuser posted image  lp 

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

clock-img

28.05.2008, 11:16

clock-img

KRTR

pencil-img

134

ni dojen, sma na Aptamilu!!!

lp

clock-img

28.05.2008, 11:29

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Normalno. user posted image
Ko boš prešaltala na gosto hrano se bo blato spet spremenilo. Postalo bo prav po človeško smrdljivouser posted image

clock-img

28.05.2008, 12:50

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.05.2008, 13:02

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

Moja je imela zeleno blato 1 dan po tem, ko sem za zajtrk jedla avokado user posted image

clock-img

28.05.2008, 15:14

clock-img

zalazoya

pencil-img

336

danes nas je obiskala patronažna in mi razložila, da je normalno blato rumene barve pa vse do gorčične, rjavkaste. Če je malo zeleno je OK, ker je prehodno, če pa je kot špinača, pomeni da si nekaj takega pojedla kar mu ne odgovarja.

clock-img

31.05.2008, 09:23

clock-img

becka

pencil-img

7

Pozdravljena, pravijo da kadar je blato dojenčka zelene barve, da ga zvija. Ne vem sicer ali je možno da si kaj takega pojedla da bi mu lahko povzročilo krče. Blato dojenčka je sicer "oranžne" barve, kadar je vse v redu. Mi je patronažna povedala ker sem se ustrašila da ima dojenček drisko.

Lp

clock-img

06.06.2008, 16:27

clock-img

tukysem

pencil-img

15

MENE PA ZANIMA NEKAJ........MOJ DOJENČEK IMA RUMENO BLATO.....ZDAJ JE KAKAL TAKO ZELO DA SEM SLIŠALA IN DA MU JE PRIŠLO ČEZ PLENIČKO SKOZI...VSE DO HLAČ.......OTROK JE ZELO UMIRJEN

clock-img

06.06.2008, 16:28

clock-img

tukysem

pencil-img

15

JEDEL JE NORMALNO.......SAM TKO UMIRJEN SE MI ZDI.......KO JE KAKAL NISEM VEDELA ALI PRDI ALI IMA DRISKO.........JE TO NORMALNO?

clock-img

09.06.2008, 12:34

clock-img

simin

pencil-img

166

Moj malček je star dobra 2 meseca, izključno dojen prvi mesec je kakal vsak dan sicer 1x,
ampak takrat konkretno.
Potem se je pa zgodilo, da je bil kar naenkrat zaprt in je kakal na 4-5 dni, pa še to po tem, ko
sem mu dala močno sladkan čaj zjutraj (po nasvetu patronažne).
Okoli njegovega drugega meseca sem začela jesti sadje in solato in evo-prebava se je popravila,
kakamo vsak dan in to večkrat user posted image , blato je še vedno bolj tekoče, enkrat rjave, gorčične barve, drugič zelene..
če ša kakšen dan izpustim npr. solato, potem kaka samo rjavo, drugače pa malo mešano user posted image user posted image !!
lp!

clock-img

10.06.2008, 14:12

clock-img

TinKiCa1

pencil-img

213

Ojla! Kaj pa pomeni. če ima tud mal sluzasto blato pri AM? user posted image
user posted image

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem