cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

avent črpalka

clock-img

29.11.2008, 08:51

clock-img

pikapoka315

pencil-img

86

Pred kratkim sem moža poslala po Aventove čepke v Baby center v BTC (tiste male bele okrogle), ker sem zasledila, da tam prodajajo rezervne dele za Aventove prsne črpalke. Prodajalka mu je prodala nek tulec, ki naj bi nadomeščal te bele male čepke. In naj bi bil fuuuuul boljši, ker naredi boljši vakum.
Zanima me, če je katera že probala sestavit Aventovo črpalko s tem tulcem? Kakor koli obrnem ta tulec, ne naredi vakuma....Enostavno ne vem več, kako naj ga obrnem... Sem že vse probala..

A naj grem v BTC s svojo črpalko in zahtevam, da mi prodajalke to sestavijo?? user posted image  In jo potem tam sprobam? user posted image

clock-img

29.11.2008, 13:38

clock-img

suprmedo

pencil-img

58

pozdravljena!

ta tulček vstviš isto kot si vstavila prejšnji čepek.isto ga zatakneš od spodaj navzgor! ozki del tulčka špiček mora gledati dol. tudi meni so dali tega in je ful boljše od prejšnjega. ful boljše vleče.

clock-img

29.11.2008, 17:53

clock-img

pikapoka315

pencil-img

86

Hvala suprmedo user posted image .
Sem 100x probala vstavit po tvojem receptu, pol sem šla pa do BTCja in ugotovila, da so mojmu prodali napačni tulec...
Sem že mislila da sem jaz smotana user posted image ...

lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem