cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

atopični dermatitis in kreme za sončenje

clock-img

10.07.2011, 21:28

clock-img

kralj matjaž

pencil-img

64

Pozdravljnene,
s katerimi kremami mažete vaše dojenčke oz malčke z AD? Naš ima 11m in bi ga rada namazla, saj je že kar "mobilen" in večkrat uide na sonce, pa ne vem s katero kremo za sončenje, kateri faktor, zaradi atopičnega dermatitisa?
še bolj so me zmedli tisti, testi, na katerih naj bi bila Lidlova krema najboljša jaz pa sem imela v mislih bolj Eucerin ali Ilrido ali kaj podobnega.
skratka, hvala za kakršen koli namig!
Lep vroč večer še naprej ;)

clock-img

11.07.2011, 07:16

clock-img

**Tinkara78**

pencil-img

992

V obdobju najhujšega AD smo malo mazali z Vichy zaščitno kremo. Sem pa brala zelo dosti dobrih izkušenj s kremami iz Hofera. Smo imeli že lani njihovo kremo in tudi zdaj sem kupila in nobenih težav. Je pa res, da trenutno nimamo težav s kožo, je pa hčerka hud alergik.

clock-img

11.07.2011, 08:22

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Eucerin.

clock-img

11.07.2011, 17:59

clock-img

Minja 80

pencil-img

48

Avene :)

clock-img

12.07.2011, 08:47

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Mogoče je najbolje, da greš v lekarno in vzameš par testerjev. Tako boš najbolje vedela, kako malčkova koža reagira na določeno kremo. Mi sicer uporabljamo kremo Daylong, ampak kot vidiš, ti je vsaka dala drugačen odgovor in se boš tako težko odločila.

clock-img

15.07.2011, 14:36

clock-img

lučka 25

pencil-img

5268

Daylong Baby faktor 30. So mi na podlagi AD pri hčerki priporočili prav to kremo in sem zelo zadovolja z njo. Ne mislim nobene druge uporabljati.

clock-img

15.07.2011, 14:48

clock-img

innes4

pencil-img

175

Jest pa moram iz prve roke pohvalit hoferjevo kremo za sončenje...jo uporabljam za 13mesečnega sinčka, ki HB nima AD, imam ga pa sama že od 1leta dalje in s to kremo nimam nobenih problemov, mi res zelo paše...sem pa tudi alergična na sonce, pa letos, ko se mažem s to kremo nimam nobenih alergij na soncu user posted image user posted image

_____________________________

29.5.2010 je zame začel sijati sonček Tim***
21.5.2011 pa sem postala žena***
Vse lepe stvari se mi dogajajo maja <3<3

clock-img

22.09.2011, 21:07

clock-img

za otroka

pencil-img

3

do treh let eucerin, potem mešali z oljčnim oljem. pa vedno majčko gor iz naravnih materialov. zelo tanko.
poglej www.bebinatura.si

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem