cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

aptamil AR-naraščanje teže

clock-img

25.03.2009, 15:16

clock-img

mihi78

pencil-img

683

Ima katera izkušnje s tem mlekom? Jaz ga dajem moji pikici zaradi refluksa. Stara je 4, 5 mes pa tudi GH že uvajam. Pravzaprav me zanima ali se vam je zdelo, da se otrok po tem mleku preveč redi, čeprav ga poje manj, kot je priporočena količina za starost? Vem, da je odvisno od user posted image do user posted image ampak vseeno imam občutek, da se malo preveč rediva. Poskusila sem tudi z novalacom ar pa je bilo groza - še čez nos ji je letel. Tudi riževi kosmiči se niso obnesli. LP

clock-img

01.04.2009, 11:41

clock-img

Taja 25

pencil-img

52

Pozdravljena!
Tudi jaz dodajam moji punčki dodatek AR zaradi istega problema kot pri vas!
Tudi meni se zdi da full pridobiva na teži!
Je pa logično da se kajti ta je full gostejša hrana in res je da po tej hrani mi ne poliva po tisti le proti kolikam pa je kr ja!!!
Kako pa dobita mleko? Moreta imeti kako odločbo iz SOCIALNE, da dobita na recept?

Koliko pa pojeta dodatka?Ker pri nas je večino samo 20-30!!
Hvala
Dijo

_____________________________

Taja

clock-img

04.04.2009, 09:34

clock-img

kjari

pencil-img

3

zdravo!
mi tud mamo aptamil AR in se tud pridno redimo.  pa se zarad tega ne sekiram dosti raj mal pevec kod pa da se nebi, ker to ja blo pri nam u drugem mesecu pa je bla prau boga.
smo tud mi probal z novolakom pa ji je se zmer gor hodilo, zdej pa nc vec.

LP

clock-img

10.04.2009, 19:49

clock-img

mihi78

pencil-img

683

taja, mi2 sva zdaj že 2 meseca samo na AM oz. zdaj ji že dajem GH.
Mleko kupujem sama, ni šans, da dobim recept. Kupim pa ga v Müllerju - okoli 10€ za 500g - zdaj ga res gre veliko manj, se pozna, da lahko že druge stvari papcama. Ampak ful pazim, da ni preveč oz. da je brez sladkorja pa ne preveč OH...bomo videli! Sicer pa glavno, da je zdrava, ko bo začela plazit pa hodit pa se bo itak porihtalo!
LP

clock-img

20.04.2009, 15:41

clock-img

Petra1976

pencil-img

10

Prodam Aptamil AR iz Mullerja, 600g ( prejšnja embalaža ), ki mu 24. 5. poteče rok, za polovično ceno. Kontakt na ZS.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem