cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

al bina - 80. dan

clock-img

26.10.2005, 07:49

clock-img

Anonimen

ha, ha, saj itak ni nobene druge več. A ne da jim je lahko žal, samo še deset dni bi imele do konca user posted image

No, jaz bom danes krompir pa tenstano zelje pa radič v solati.

clock-img

26.10.2005, 08:08

clock-img

muki1

pencil-img

7193

user posted image , dobra si, strara, vsaka ti čast.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

26.10.2005, 08:13

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ja, al bina, vse manj  in manj je hujšaricuser posted image  Ah, bomo pa samo me lepeuser posted image

Daj mi nekaj povej: kdaj lahko jem joto? Jaz si to namreč razlagam tako, da jo lahko z mesom jem na beljakobinski dan(Ok, fižol bi dala ven), brez mesa s fižolom pa na škrobni. Sej zelje je itak navadna zelenjava, al kaj!??!?!

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

26.10.2005, 09:22

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Na škrobni... saj je noter tudi krompir, ne? Potemptakem na beljakovinski dan ne moreš.
Je pa tudi v knjižici vpisana pod škrobni dan.

Al bine, pametno, sa si skupino poimenovala po tebi, če pa si skupina ti!
Res je vsem ostalim lahko žal.

_____________________________

LP
mojca

clock-img

26.10.2005, 09:53

clock-img

Anonimen

Danes knjiga priporoča:

Z: skodelica jagod ali 1 banana ali....
 
K: zelenjavna kremna juha
 
V: pol porcije kosila
 
Dober tek!user posted image

Albina, še malo, še malo, pa boš na cilju, kako pa kaj tvoj rezultat?

clock-img

26.10.2005, 10:37

clock-img

Anonimen

Hja, zgleda da ker res nisem imela za zgubit 20 kil, se je ustavilo na dobrih osem kil. Mogoče bo šla še kakšna dol, prav, če ne pa tudi ne. Kaže, da je to moja "optimalna " teža user posted image

 
Torej zdaj imam 66/67 kil na 175 cm višine. Meni je kar v redu, važno pa da je mojemu partnerju, me sploh ne neha hvalit. No, to pa je tudi vse...hvaljenje, naprej od tega še nisva prišla. user posted image

clock-img

26.10.2005, 11:17

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Evo mene, evo mene! Včeraj sem imela bruhalni in sadni danuser posted image . Trebušna gripa s celonočnim bruhanjem, potem pa malo ananasa in grozdja čez dan, drugega nisem spravila v sebe. Bila sem tako švoh, da me noge niso nesleuser posted image , pital me je pa Joe kar v postelji, ni šlo drugače. Zdajle šele jem prvo pravo hrano. Pa mi nič kaj ne paše. Če to ne bo uničilo še tiste ene odvečne kile....

clock-img

26.10.2005, 11:21

clock-img

Anonimen

user posted image
ja sem tudi v tej skupini, kam bom pa potem šla, ko boš nehalauser posted image
jaz imam danes ričet. ful dober. tibior in gorazd imata pa še klobaso notri narezano, no, gorazd še eno dodatno za zraven. pa se je že pritoževal, zakaj niso rebra. user posted image  drugače pa klobaso dodam šele na koncu, po tem, ko ločim ričet na dva dela, enega zame in drugega za moja dedca.
imam pa minus 10 kil. dobrih. juhu.

clock-img

26.10.2005, 11:21

clock-img

Anonimen

u, jančika, a samo še eno imaš preveč. super.

clock-img

26.10.2005, 11:24

clock-img

Anonimen

jaz sem pa prebrala :

ALBINA - 80.LET

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.10.2005, 11:28

clock-img

Anonimen

Ti bom dala, solatka, dve čez rit user posted image

 
ja, samo Jančika je itak malo za zgubir, ne Jančika? Vsaj po slikcah sodeč ni bilo veliko oz. nič.
 Ja, Spliška je pa rekorderka po skinjenih kilah. Mater, dobrih 10, svaka čast, stara!!! Koliko še do prstana? user posted image

clock-img

26.10.2005, 12:49

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Pa kolk ste pa shujšale? ČESTITKE VSEM KI ŠE USTRAJAJO!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

26.10.2005, 12:53

clock-img

asija

pencil-img

149

Al bina še malo pa boš zmagovalka. user posted image user posted image user posted image Že sedaj si prava manekenka.user posted image

clock-img

26.10.2005, 12:53

clock-img

Anonimen

Puncica, bolje beri. user posted image  Ene dva odgovora gor sem pisala, da osem do devet kil, Splišni pa do zdaj 10 samo ona je šele na pol poti.

clock-img

26.10.2005, 15:45

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Imam še eno kilo več kot takrat, ko sem zanosila. Samo takrat sem že imela eno kilo več kot običajno, ampak ne bomo zdaj dlake cepili user posted image . Od avgusta sem spravila dol 5 kil in jih imam zdaj 48 - prav elegantno razporejenih na celih 152 cmuser posted image . Večino okoli riti in bedrc.

clock-img

26.10.2005, 15:50

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Jančika, a trebušna spet razsaja, ker meni je že od včeraj zvečer obupno slabo, no, zdaj vsaj vem od česa.

Al bina, saj smo še me s sosedne skupine tu, pa nas je tudi vedno manj. bomo morale združit skupine zaradi premalega števila udeležencevuser posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

26.10.2005, 16:02

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Ja, Sonči, zgleda, da nekaj hodi okoli. Mojemu bratu in še nekaj ljudem je bilo tudi obupno slabo dva dni nazaj. Mene je pa zgleda orenk zagrabilouser posted image . No, saj danes sem že kar OK, samo hrana mi še vedno ne diši in mi kar obleži v želodcu. Pa totalno švoh sem od včerajšnje dehidracije.

clock-img

26.10.2005, 19:32

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Ma ja albina sem poznej vidla, ko sem že napisala, ja to je pa to, ko vedno berem šele potem ko napišem odgovoruser posted image Skratka ČESTITKE

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

26.10.2005, 22:07

clock-img

Anonimen

uf, do prstana še dobrih 8 kil. težka bo. ampak me zdajle bolj skrbi, kdaj imam jaz 2. vodni dan. sanja se mi ne. a 29. je vodni, a ne? to bi znalo biti zelo kmalu, torej 58. dan. začela sem pa 2. septembra.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem