cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

adaptirano mleko - pakiranje za 1x

clock-img

15.04.2008, 00:20

clock-img

mala zelena

pencil-img

51

Ali katera ve, če poleg Aptamila obstaja še katero mleko, ki ga imajo tudi v pakiranjih za 1 obrok?
V eni trgovini ga danes nisem dobila - je možno, da ga ne delajo več; prodajalka me je nammreč spravila v dvome - do drugih trgovin pa nisem uspela priti.

Menda obstajajo tudi že pripravljeni enkratni obroki mleka. V Mullerju sem videla sicer za starejše otročke, jaz pa bi rabila za dvomesečnega - torej aptamil1 ali kako drugo začetno mleko.

za en obrok pa zato, ker me del večera ne bo doma, mleka si ne morem iztisnit, niti načrpat dovolj, tja kamor grem pa ne mporem vzet otroka s seboj.

Hvala že vnaprej za vsako info.

clock-img

15.04.2008, 09:09

clock-img

nky 23

pencil-img

1512

če se ne motim imajo v DM-u aptamil pakiran za enkrat, v vrečkicah, pripravljeni napitki pa so res za malo večjeuser posted image .

clock-img

15.04.2008, 09:22

clock-img

tiktak

pencil-img

268

V mullerju je že pripravljeno mleko od 4. meseca dalje; za manjša pakiranja pa tudi mene zanimauser posted image

clock-img

16.04.2008, 13:54

clock-img

orka**

pencil-img

201

Jaz sem tudi že gledala za pakirane mleke za 1. obrok, pa nisem nikjer našla za manjše dojenčke. Mislim, da ti preostane samo ta možnost, da prosiš kakšno kolegico, pa da ti da malo adaptiranega mleka, pa narediš svežega. Ali pa ga že prej pripraviš, ohladiš in spraviš v hladilnik, potem pa ogreješ na primerno temperaturo.

clock-img

16.04.2008, 22:18

clock-img

mala zelena

pencil-img

51

danes sem videla v baby centru in v eni drogeriji le aptamil2 in 3.
aptamil 1 s tokratno pošiljko ni prišel, čeprav menda še obstaja.
grem jutri še v DM.

orka**, hvala za idejo, samo nimam kolegic z novorojenčki.

clock-img

16.04.2008, 22:25

clock-img

tintin

pencil-img

3293

Aptamil 1 imajo v DM.

clock-img

17.04.2008, 09:14

clock-img

Maksma

pencil-img

25

ej punce, tudi jst sm že iskala aptamil 1 povsod (iz istih razlogov kot ga rabiš ti mala zelena, pa tako za vsak slučaj da imam doma), samo je en problem, da se ga nikjer ne dobi. Tudi dobavitelj ga nima. Že nekaj časa je bil v prodaji samo takšen z zelo kratkim rokom (do 26.4) zdaj ko je pa ta pošel, novih pošiljk ni bilo. To so meni preverili v naši lekarni, kjer lahko naročiš stvari ki jih rabiš, pa se tega ne da naročit. Pojdi še malo naokoli pogledat če imajo kje še kakšne stare zaloge, jst sm ga prejšnji teden dobila v DM-u na Celovški, enkrat prej v ELeclercu. Ne vem, mogoče malo pokliči v različne DM-je.

lp

clock-img

18.04.2008, 16:38

clock-img

orka**

pencil-img

201

Jaz sem danes videla v Baby centru Aptamil 1, so imeli še nekaj vrečk. Je pa ta Baby center v Grosupljem.

clock-img

18.04.2008, 21:09

clock-img

mala zelena

pencil-img

51

evo, jaz sem se šla pa danes raziskovalno akcijo in v Drogi Kolinska izvedela to:

aptamila 1 - pakiranje za en obrok - trenutno ni v večini trgovin, ker prihaja ven novi aptamil1 immunofortis.
tamala pakiranja že imajo v tovarniški prodajalni Kolinske (LJ, mislim da na Kolinski ulici), cena okrog pol evra. Pošiljke so menda šle tudi že 'ven', tako da ga kmalu lahko pričakujemo tudi v drugih trgovinah.

Če se mudi, pa v Kolinsko.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem