cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

a ste za...meniji!

clock-img

30.11.2005, 12:35

clock-img

corfu

pencil-img

3829

Dober dan

Danes imam sadni dan in zaenkrat še ni neke hude lakoteuser posted image  Prišla pa sem na idejo, če ste za seveda? Vsaka bi za vsak dan diete napisala svoje ideje kaj je jedla, mogoče celo, kako je to jed pripravila in tako bi dobile veliko novih idej kaj jesti? Ste za?

Lep pozdravčekuser posted image

clock-img

30.11.2005, 12:46

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Pa saj to že delamo. Jaz vsak dan povem, kaj bom jedla. Ok, no, na sadni dan res ne, ker sadje je sadje.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

30.11.2005, 12:55

clock-img

corfu

pencil-img

3829

Vem, ja in user posted image zate vsaj dobim kakšno idejo! Mislila sem, da bi vse skupaj spravle bolj skupaj v nekakšen jedilnik!

clock-img

30.11.2005, 13:02

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Itak nas je bolj malo ostalo tukaj. Jaz povem kaj bom jedla in če te zanima kako se to naredi kar vprašaj.  Druge pa bodo tud najbrž rade povedale. A knjigo od Rine imaš? Tam imaš kar nekaj idej.

http://www.mojplanet.com/dieta

na tem linku imaš tudi fuuuul idej, kaj skuhatiuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

30.11.2005, 13:04

clock-img

corfu

pencil-img

3829

Cukr, hvala!user posted image user posted image

clock-img

30.11.2005, 18:22

clock-img

Anonimen

Ja, sja jaz tudi več ali manj vedno povem, kaj bom jedla tisti dan. Sicer si mene za rep ujelauser posted image , danes imam namreč zadnji dan. Sem pi sa na sadno-zelenjavni dan naredila golaž iz stročjega fižola, ki je zelo dober.
Evo recept:
narežeš dve veliki čebuli, ju popražiš, nato dodaš 1 kilo zmrznjenega stročjega fižo,a dodaš česen v prahu, Vegeto oz. začinko, majaron, drobnjak, lovor, papriko v prahu in paradižnik iz tube. Malo zaliješ z vodo in kuhaš, dokler fižol ni mehak.

clock-img

30.11.2005, 20:45

clock-img

corfu

pencil-img

3829

Splišni hvala za recept! Kdaj lahko to jem? Na škrobni danuser posted image

clock-img

30.11.2005, 20:50

clock-img

Anonimen

Lahko tudi na škrobni, zraven riža ali krompirja ali polente. Jaz sem to jedla danes, na sadno-zelenjavni dan. To je pri tebi sadni dan, le da je v enih navodilih pa to sadno-zelenjavni. V glavnem, lahko ješ tudi zelenjavo. Jaz sem sicer ponavadi kuhano, ampak zadnje čase sem se je prenajedla, pa se tudi kaj takega ščarala.

clock-img

30.11.2005, 20:52

clock-img

Anonimen

Aja, pa seveda lahko to ješ vsak dan poleg tistega, kar pač imaš na jedilniku. Če ti ostane, tako kot je meni npr. danes, lahko naslednji dan ješ to skupaj z mesom.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem