cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zelo občutljiv ščegetavček

clock-img

10.01.2006, 09:21

clock-img

XXYY

pencil-img

858

Živjo vsem!

Mene pa zanima, ali je katera imela tak problem, da ji je po enem tednu bolel oz. bil zelo občutljiv ščegetavček in zdaj tudi opažam, da malo bolj krvavim kot prej v porodnišnici.

Ali je to normalno? Malo me je strah glede tega.

Prosim svetujte mi, kaj naj naredim.

clock-img

10.01.2006, 10:04

clock-img

tinkamiška

pencil-img

6099

hoj ovčka!

tudi moj je od poroda tak, zelo občutljiv, zdej je že malo boljše. prej me je celo vložek motil, ko sem sedela ali hodila, no zdej po 14 dneh je veliko boljše čeprav se ga še ne smem preveč dotikat...

glede krvavitve, je pa tudi pri meni kakšen dan že čisto rjava ali vodena, potem pa spet kakšen dan malo močnejša.

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

clock-img

10.01.2006, 12:53

clock-img

Anonimen

Pri meni je bilo tudi tako. Jaz sem imela občutek, da so krivi vložki. Dva dni sem uporabljala alway-sultra vložke 8pred tem pa vse čas ver 80) in zaćel me je bolet ščegetavček in tudi že skoraj zaceljeni šivi. Ko sem šla nazaj na vir 80 vložke je bilo zelo hitro v redu. Pa še namazala sem ga kar z bepanthenom.
Če imam kdaj slučajno gljivično vnetje, me tudi zelo boli ščegetavček. Takrat pomaga canesten mazilo.

clock-img

10.01.2006, 21:43

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

Tudi jaz imam podobne probleme kot ti ovčka, tako, da mislim, da je to povsem normalno.
Tudi jaz kateri dan nimam skoraj nič več čišče, kateri pa spet malo krvi, ni pa hudo. Najbolj je takrat, ko moram na vlko potrebo user posted image , upam, da čimprej mine. Uporabljam pa še vedno vir ''plenice'', always mi nikakor ne odgovarjajo. 18 dni je že od poroda, upam, da kmalu mine vse.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

12.01.2006, 21:50

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

tudi jaz sem imela podobne tezave, kljub uporabi vir 80 vlozkov, drugih sploh prenesla nisem... cisca pa je trajala kar skoraj 6 tednov user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

clock-img

19.01.2006, 10:14

clock-img

lonja

pencil-img

2169

Hoj Ovčka in ostale,

tudi pri meni čišča še kar traja, pa je od poroda 20 dni. Če več počivam, je vsega skupaj manj, če pa sem velik na nogah, je krvavitve več. Uporabljam pa VIR 80, so res full bolš kot Always. Šivi pa me vsak dan manj bolijo. Mogoče katera ve, kdaj lahko rano začneš mazat s Kontratubexom, za celjenje brazgotin?

Pa, pa

lonja user posted image in ajda user posted image  

clock-img

19.01.2006, 12:38

clock-img

tinkamiška

pencil-img

6099

Hoj!

No, mene je zdej nehalo bolet.

Mesto kjer so bili šivi je še malo očutljivo, drugače je pa že vredu. Čiščo še imam, oziroma samo tak malo obarvan izcedek, je pa 18. dan po porodu.

Lonja jst sem si mazala šive z bepantenom plus, začela sem pa mazat konec drugega tedna...

lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem