cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zaroka - ženska pobuda

clock-img

22.12.2009, 14:26

clock-img

celia

pencil-img

1

Ali je katera izmed vas zaprosila za roko svojega dragega?
Kako ste to izvedle?

clock-img

22.12.2009, 14:31

clock-img

gita10

pencil-img

1507

Nisem ga dobesedno zaprosila ampak sem mu pa nakazala, da nimam proti poroki nič in je zagrabil.

clock-img

22.12.2009, 16:56

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Midva se še zmeram smejeva, kako sem bila jaz pobudnica.
Nekako nama je bilo sicer obema jasno, da vsa resna drug z drugim in da se bova poročila. Ko pa so se poročale moje prijateljice in sva hodila po porokah, sem začela navijati, "kdaj se bova pa midva?"... Kaj pa zaročni prstan?, brez njega ne gre. In me je naslednjo soboto zjutraj peljal v zlatarno, da sva ga skupaj izbrala.user posted image  Nobenih filmskih prizorov...
Ni bila romantična dogodivščina, ampak zanimivauser posted image  , še zdaj naju zabava, ko se spomniva.

clock-img

22.12.2009, 17:14

clock-img

zmajaz

pencil-img

5781

Pri nas sem tudi jaz bila tista. user posted image  Isto nama je bilo obema jasno, da je to to in da se bova prej ali slej poročila. Potem je pa bila zadeva taka, da sem jaz nameravala odpreti s.p.. Živela sem že več let pri mojem, stalno prebivališče pa sem imela še vedno doma. In potem sem prišla do ugotovitve, da ne mislim urejat vseh papirjev za s.p. pod starim priimkom in naslovom, potem pa 1x vse spreminjat, zato bi bilo najboljše, da se še pred tem poročiva. Svojo teorijo sem razložla mojmu in on se je takoj strinjal. Čez dober mesec sva se že poročila. user posted image  Aja - zaročnih prstanov pa sploh nisva nič imela.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem