cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Za "medike" :)

clock-img

31.05.2006, 10:48

clock-img

Anonimen

Hei,medike.Kam ste se izgubile?A ste kar odtavale iz svojih brlogov?A papcate med?user posted image

Jaz še kar vztrajam.Trenutno sm brez neta doma,tako,da se ne morem javljat.Sem pa v mislih vsekakor pri dieti.Danes imam 92. dan in izgubila sem že skoraj deset kilogramčkov.Moj cilj je še vsaj -5 kg in upam,da mi uspe.

Ve pa bodite pridne in me prehitite,če zmorete.user posted image

Go medike,go medike!!!

clock-img

31.05.2006, 11:44

clock-img

mala Zala

pencil-img

458

O, živjo!

Jaz kar lepo vztrajam (z manjšimi krizami - ravno zdajle sem sredi ene take, ampak sem si odlomila malo stoletnega peciva in košček sirčka, pa naredila en neskafe z mlekom, pa bo bolje, bom laže zdržala do kosila), mam že skoraj -4 kg, ampak kaj, ko se ponavadi tle sama s sabo menim, pol se mi pa ne da pisat. Gamini je bla operirana, tko da ne vem, je rekla, da se bo 29.5. morda spet pridružila, pa se nič ne javiuser posted image

Za druge pa ne vem, kam so se izgubile, zgleda, da sva le midve (no, in gamini, seveda ne more pomagati, če je bla višja sila) tako pridni!

Lep pozdravček!

clock-img

01.06.2006, 16:30

clock-img

gamini

pencil-img

823

ojla,

elanor in mala zala, v mislih sem z vama, pri dieti pa se vama spet pridružim v ponedeljek
(moram upoštevati višjo silo oz. nasvet zdravnika), če ne prej, se vama pridružim 5.6., do
takrat pa obe lepo pozdravljam, tipkam pa z levo roko in se že v naprej opravičujem, ker
ne uporabljam velikih črk...

bodita vztrajni in pridni še naprejuser posted image user posted image user posted image , go medike, go medike!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem