cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ZAŠČITA PO PORODU

clock-img

14.07.2006, 21:45

clock-img

mojcaden

pencil-img

13

Ali ima katera izkušnje z nezaščitenim spolnim odnosom po porodu oz. da poči kondom? Meni se je to zgodilo dobra dva meseca po porodu in me zelo grabi panika. Sicer je imeti otročka ena sama velika sreča, ampak najprej se želim posvetiti enemu in čez čas še drugemu. Govorila sem z G in mi je dejal da je možnost zanositve zelo majhna, pa vendar mogoča. Polno dojim, pa me zanima kako je z mlekom v primeru zanositve? Če naredim splav, ali mleko ostane ali ne? Prosim za kakšno vaše mnenje, ker sedaj samo čakam in sem v skrbeh? user posted image
Punce hvala!!!

clock-img

14.07.2006, 21:50

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Ne, dojenje ni 100% zaščita pred zanositvijo. jaz sem si dala vstaviti mireno, sem tudi polno dojila.
Upam, da se izide po tvojih željah!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

17.07.2006, 22:56

clock-img

cinci

pencil-img

403

Ja kaj naj ti rečem počakati boš mogla,da boš preverila al si user posted image al nisi.Za mleko vem da če si noseča ne bo z njim nič narobe...lahko dojiš.......če bi šla pa delat splav potem pa ne vem kako je z mlekom...

želim ti da se obrne tebi v prid

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

clock-img

18.07.2006, 14:52

clock-img

Eva MT

pencil-img

74

Mislim, da mleko ostane tudi po splavu. V narkozi nisi dolgo in isti dan greš domov, tako dojenje ostane neprekinjeno in ne bi smela izgubiti mleka. Tudi med nosečnostjo lahko normalno dojiš. Dojenje pa ni dobra kontracepcija, saj se nikoli ne ve, kdaj se ponovno začnejo ovulacije.

Upam, da se bo izteklo tako, kot si želiš.

clock-img

20.07.2006, 13:22

clock-img

bori1

pencil-img

156

Tudi med nosečnostjo lahko normalno dojiš



Resno? Tega pa nisem vedela, med nosečnostjo sem pri G debatirala z nosečnico, ki ima doma že enkega (oz. je imela, sedej je že rodila in ima tako 2 škrata v 1,5 letu) 6 mesečnega otroka in ji je naša G rekla, da končati z laktacijo, da se normalizira telo in pripravi na novega člana,...

Sem pa ravno to razmišljala, kako bi bilo, če zanosiš med polnim dojenjem,... kar je seveda mogoče glede na to da dojenje ni zaščita,...


aja še odgovor na zaščito, prvič sva "čakala" primeren čas s kondomi, sedaj bom dala Mireno,... za "po" nesreči pa je potrebno po moje počakat,...

lp, Bori1

_____________________________

Moje življenje je popolno. Imam 3 ljubezni;
1. prekrasno hčerko Marušo - 4 leta,
2. pridnega sinčka Matica -12.06.2006 in
3. prekrasnega moža, ki mi je prejšnji alineji omogočil,...

clock-img

20.07.2006, 16:52

clock-img

Eva MT

pencil-img

74

Ja, saj vem. Ne bi smela dajati nasvetov za nekaj, kar nisem sama doživela. Baba čula, baba rekla: Slišala sem za primer, ko je ena dojila sedem let neprekinjeno; vmes je še dvakrat rodila.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem