cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vztrajne-54. dan (B)

clock-img

23.06.2006, 09:58

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Pozdravček!

Danes pa končno mesek..sem se mu včeraj komaj uprla, ko je celo stanovanje dišalo po ocvrtem piščančku. Seveda sem tudi včeraj grešila z mojo čokoladko, ampak na srečo gredo kile kljub temu doluser posted image  Danes pa imam namen imeti tak jedilnik:
Z: melona (imam tako sladko-njami)
K: piščančji zrezek v čebulni omaki + paradižnikova solata (se že kuha, paradižnik pa je že tud narezan)
V: hm..to pa še ne vem

Lep vroč pozdrav vsem hujšarcamuser posted image

clock-img

23.06.2006, 10:03

clock-img

amy26

pencil-img

3072

pozdravček še od mene

Včeraj sem mal zabluzila sem imela spet Oh dan, jedla pica vendar brez sladice, tako da bom danes imela sadni dan jutri (B) ker grem na en piknik in seveda tam ne bo krompirčka

no danes bom jedla: češnje, jagode, zel.juho

lep dan vsem

clock-img

23.06.2006, 11:18

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pozdravljene punce!

Včerajšnji sadni dan je uspel na celi črti in že komaj čakam naslednjega. Sedaj je taka izbira sadja, da mi je sadje samo dopoldan občutno premalo.

Danes pa MESEK!!! Plan je takle:
Z: lubenica
K: pohan piščanec, paradižnikova solata
V: paradižnikova solata s tuno

Pozdravček!

< Sporočilo je popravil tejčica -- 23.6.2006 11:19:26 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem