cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vztrajne, 9. dan, B

clock-img

09.05.2006, 06:03

clock-img

Anonimen

Jutro. user posted image
Danes sem bolj zgodnja, ker greva z mami v Ljubljano, pa moram še mojga v službo peljat, da mi avto ostane. Brez skrbi, ni blo, da od lakote ne bi mogla spat! user posted image
Je pa res, da sem bla včeraj toooooooooooook lačna, kot že dolgo ne. Prov kriza res! Moj me je kr na pizzo hotu peljat! user posted image  Pa ker sem vztrajna, se nisem dala! user posted image
No, danes je pa B dan, kaj bo za kosilo še ne v em, bodo pa ziher B!
Lep dan punce! user posted image

clock-img

09.05.2006, 06:42

clock-img

dory

pencil-img

8852

Evo se eno vztrajno...vcer je kar dobro minil, predvsem brez prekrskov, na kar sem zlooo ponosna :)...lacna dones se nisem...zaenkrat :)

Z: kava z mlekom + banana
K: dusen piscanc z zelenjavo
V: ni, ker bom sele okol stirih popoldne mela kosilo...mogoce kako sadje


kar tako naprej bejbe :)

clock-img

09.05.2006, 07:48

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Še na, ki ji še od včeraj kruli v želodcu!user posted image user posted image user posted image
Z:2 pomaranči
k: špinača, zelenjavni zrezek
v: solata


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

09.05.2006, 07:49

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

Še jaz...

Včerajšnji dan minil z lahkoto IN BREZ PREKRŠKOV!!! user posted image user posted image

Danes bova imela pa:
Z: kavica in voda
M: 2 jabolka
K: pleskavica z lepinjo user posted image  in solato
V: pol kosila

Lep dan!

anita

clock-img

09.05.2006, 07:52

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jaz pa sem včeraj naredila en VEEEELIK prekršek, danes pa upam, da bo šlo brez. Verjetno bom za kosilo naredila solato in piščanca (pečenega bom kupila v Šparu). 

_____________________________

lp

clock-img

09.05.2006, 08:00

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro punce!

Tudi mene je včeraj zvečer pošteno lakota dajala. Najboljši recept da ne grešim pa je spanje, tako da sem mrknila že pred pol deseto.

Jaz sem za danes že odgonila svoje kilometre. Ravnokar sem pojedla 2 hruške, sedaj pa ma čaka BELA kava user posted image . Za kosilo pa bo spet prava hrana. Danes smo na kosilu pri tašči in mislim da bodo ribice. Njami!!!

Pozdravček!

clock-img

09.05.2006, 08:17

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Dobro jutro. Jaz pa za čuda včeraj nisem bila pretirano lačna. Sem  se potepala in je čas takoj minil.

Danes bom jedla za kosilo in večerjo mesni sir +nekaj zraven, ampak še ne vem kaj. Zdaj si pa grem kavico skuhat.

clock-img

09.05.2006, 08:31

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Dobro jutro!

Meni je sadni dan taboljši, ker lahko večkrat jem in ni lakoteuser posted image  Postanem pa vsak večer, tam okrog 22.30 tako lačna, da bi volka pojedla (V jem okrog 18.00)user posted image  Samo takrat je tak tempo, da morem malo spravit spat, pol pa še jaz kr direkt v posteljo in pol lačna zaspim. Zjutraj pa se sita prebudimuser posted image
Imate ve tud kak krizni (beri lačni) trenutek v dnevu?
 
Danes pa imam tak jedlinik:
Z: jabolka
K: pečen piščanec+zelena solata
V: isto (ali pa čokolino)
 
Lepo se imejte vztrajne-meni ti dnevi tak hitro letijo-vam tudi?

clock-img

09.05.2006, 09:00

clock-img

Pobalami

pencil-img

1115

Meni je včerajšnji dan minil ok. Krizo imam ponavadi ob 11h, ampak spijem kavo in je. Zvečer pred spanjem spijem šalco toplega mleka, ker če ga ne, ne morem spati. Drugače pa sem pojedla tudi dve pesti mandljov.

Danes bom jedla piščanca in zelenjavo.

čao

clock-img

09.05.2006, 09:07

clock-img

aisha3

pencil-img

60

Živjo punce.
Jaz sem sicer en dan za vami, a vseeno...
Včeraj sem jedla popečene hrenovke in kislo papriko...

Punce, opažam, da vse ne jeste enako za večerjo, kot za kosilo.....
Jaz nimam možnosti, da si večerjo naredim enako, kot kosilo...kosilo imam ob 16.00, potem pa imam toliko opravkov....če pa že lahko jem, pa nekako ravno enako mi ne uspe...
Kaj samo kake solatke pa ne smem? Moram res nujno od kosila?
Pa sej to še ni toliko hud problem, problem je ta, da imam vsako jutro slabo vest, ker sem večerjala...
Kar mislim, da mi zarad tega stojijo kg....ker za Š dan si zmeraj naredim kak popečen krompirček brez maščob, in ko ga potem jem zvečer, imam tako slabo vest....Pa vem da večerjati moram....

Ima katera enak problem?user posted image

clock-img

09.05.2006, 09:07

clock-img

pi

pencil-img

918

Jaz imam tudi krizo, danes sem takoooooooo lačna. 
Jaz bom danes jedla čufte v paradižnikovi omaki in solato, mojim pa še zraven skuham krompir.
Upam, da se čufte lahko je.

Daj povejte kaj delate ko ste lačne ?

clock-img

09.05.2006, 09:14

clock-img

bonika

pencil-img

142

Jaz pijem vodo, če me napade lakota, ali pa pojem kakšno sadje.
Danes bom jedla pečenega osliča in solato, zvečer pa tudi jaz ne morem toliko jesti in bom verjetno samo solato.

clock-img

09.05.2006, 09:25

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Jutrooooooooo! Preživela sadni dan user posted image In sploh mi ni blo težko!

Danes pa...

Z: jabolko (končno an? user posted image ), kava
K: špinača in kos govejega kuhanega mesa
V: kar pol tega kar za kosilo

Najejte se dons! user posted image hehe... v merah seveda! user posted image

clock-img

09.05.2006, 09:48

clock-img

Ezi

pencil-img

716

Bravo punce, držte se!user posted image
Jaz sem postala lačna samo ko sem prebrala vaše jedilnike. Men se je ful težko odrečt hrani. Še posebi, če (ko) začnem hujšat.

clock-img

09.05.2006, 10:00

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Jaz imam krizo zjutraj in komaj čakam, da je ura 12, da lahko jem kosilo. Zvečer sem sicer tudi lačna, ampak ni krize inse pravv fajn počutim, da sem lačna, ker vsaj vem, da hujšamuser posted image .

clock-img

09.05.2006, 10:17

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Ko mene zagrabi lakota, spijem vodo-če pa je kriza-se začnem trest, potem pa pojem kakšne 3 bubike grozdja in je ok.

IZVIRNO SPOROČILO: pi

Jaz bom danes jedla čufte v paradižnikovi omaki in solato



Jau, si mi naredla lušte-čufte imam full rada-samo ne vem če jih lahko danes ješ, ker imajo riž noter-razen če bodo brez rižauser posted image

clock-img

09.05.2006, 11:45

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Po pravilih načeloma je za večerjo isto kot za kosilo (na B in Š), samo pol manj, ampak jaz se tega ne držim vedno. Ponavadi raje kako solato pojem, pa dam npr. na B not mal sira al pa jajček (odvisno katero vrsto B jem za kosilo), na Š pa kako koruzo, grah, fižol. Mi tko bolj paše in še željo imam se navadit, da bi potem, ko z dieto končam, imela za večerjo solato, da se ne zredim takoj nazaj. Ima pa verjetno polovica kosila za večerjo svoj namen. user posted image
Jst pa pijem belooo kavo! Mmmmmmuser posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

09.05.2006, 13:02

clock-img

amy26

pencil-img

3072

danes sem se pa končno najedla user posted image

Z: jabolko
K: mesni burek, doma narejen + zelena solata
V: pol manj

clock-img

09.05.2006, 13:36

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Joj kakšen grozen dan je danes. Sem čisto "pokoftana" in brez volje za karkoli. Še dobro da danes lahko pijem belo kavo, da me ta malo k sebi spravi.

Krizni trenutek v dnevu? Kadar nimam kaj početi, takrat mi ves čas hrana hodi po glavi. Pa zvečer, ko moj napade sladko, ker brez tega ne gre spat. Zadnjič je šel on k mali ker ni hotela zaspat in je zaspal pri njej, mene pa je zmanjkalo na kavču pred tv. Ob pol enih ponoči se je zbudil, zbudil še mene da se prestavim v posteljo, on pa je vzel iz skrinje banjico sladoleda in ga zmazal pol banjice. Še dobro da sem bila preveč "tamiš" da bi še mene premamil. Ampak to je pri nas vsak večer. Spravi se na čokolado, smokije, arašide...če ni drugega pa POJE šalco kakava. Je uvideven do mene, kaj!?!

MojcaH, kdaj pa ješ večerjo, glede na to da imaš kosilo tako zgodaj? Jaz imam raje dopoldan še eno sadno malico in tako probam zavleči kosilo bolj pozno.

Pi, tudi jaz mislim da čufti danes niso dobra izbira, saj je notri tudi riž, ki pa spada pod Š.

Sedaj si pa šibam skuhat še eno belo kavo...

clock-img

09.05.2006, 16:36

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

Jest sm pa dons šla spet mal ma vago in mi kaže še -1kg???Od včeri na dons?A to zarad sadnega dneva?

clock-img

09.05.2006, 20:35

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Pozdarvljene!
No jaz sem imela danes dva izpita ki sem ju uspešno naredila in nisem imela popolnoma nič časa mislit na hrano.Tako da sem jedla za kosilo sir in kruh za večerjo pa pol manj.Anitaz raje ne hodi vsak dan na nago ker te bo ful zamoril.Že enkrat na teden je preveč ampak kaj čmo če smo pa tako firbčne a ne?

clock-img

09.05.2006, 20:41

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

Se bom res zdej samo ob pondelkih vagala....user posted image

clock-img

09.05.2006, 21:04

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Tinadvojčica, čestitke za opravljena izpita. user posted image user posted image user posted image


Moj jedilnik je bil danes malo drugačen kot se planirala zjutraj, in sicer:
Z: 2 hruški
K: pohan puranov zrezek, rdeča pesa
V: ribice iz konzerve, kisle kumarice (taka pa je večerja če pozabiš kupit hrano)

Pa seveda ene 5x bela kava, jutri pa se mi bo spet tožilo po njej). 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem