cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vztrajne, 4. dan - sadje

  
clock-img

04.05.2006, 06:33

clock-img

Anonimen

 



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nekako tako bo danes izgledal naš jedilnik. user posted image  Pa dober tek! user posted image

clock-img

04.05.2006, 06:45

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Žurka!!!!user posted image

clock-img

04.05.2006, 06:51

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Dobro jutro.

Vidim, da smo že na vsezgodajbre volje.
Danes lahko tudi tako: user posted image

clock-img

04.05.2006, 07:11

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

JUuuuutro!!!!! user posted image

Ja,danes pa sadje!!! jaz se že bašem z banano!!! user posted image user posted image  

Ampak..sploh nism lačnauser posted image  A ste ve kej lačne?

clock-img

04.05.2006, 07:11

clock-img

dory

pencil-img

8852

evo mene po kofetu...banano bom na sihtu, bom mal potegnila z zajtrkom,da bom lazje docakala kosilo....drugace imam pa za kosilo grozdje, za popoldansko malico hruski, za vecerjo pa mixano sadje ( jabolka pa se kej bom dala notr )...skratka se javim proti veceru,ce me prej ne pobereuser posted image


pa veliiiko vode punce...


lp od vedno bolj zagnaneuser posted image

clock-img

04.05.2006, 08:14

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Jst mal celo tržnico doma!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

04.05.2006, 08:24

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro punce!

Jaz sem že s kolesa, nagradila pa sem se z 2 hruškama. Za kasneje imam pa pripravljena še jabolka, banane in kivi.

Naj vam dan mine brez lakote!

clock-img

04.05.2006, 08:35

clock-img

Pobalami

pencil-img

1115

Jaz imam jabolka, pomaranče, kivi in banane. Pa oreščke.

Če bo sila bom pa kakšno suho slivo žvečla.

clock-img

04.05.2006, 08:42

clock-img

manu

pencil-img

28

Tudi jaz sem se oborožila s polno vrečko sadja, bom pa pojedla tudi veliko skledo solate - ta bo za kosilo.
Če bom kaj lačna , pa se javim, da me boste potolažile.
Lep sončen dan vsem in veliko gibanja v naravi user posted image

clock-img

04.05.2006, 08:46

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Jutro punce! user posted image

Zanimivo je to, da dons zjutri sploh lačna nism. user posted image Ampak banana pa kofe je pa še zmer šlo dol. hehe... še mal pa grem fax. Še dobr, da bo dons bolj poln dan (kasneje na fax, priprave za jutrišnji kolokvij, obvezno po nakupih za darilo, pa še neki naloge za jutrišnji seminar). Tko da dvomim, da bom lhka tuhtala na hrano. Grem pa po seminarju dons na kosilo na bone. In bom sam solato jedla (sem brala, da to lhka - čeprou nism nikol rekla, da nimam rada sadjeuser posted image ... ampak če grem že ravno na kosilo... hehe...). Tko da... punce, velik sreče pri sadnem dnevu... pa dober tek in fula lep dan vsem... sončeeeeeeeeeeek je!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.05.2006, 08:46

clock-img

amy26

pencil-img

3072

za zajtrk bo banana user posted image , pol pa jabolka user posted image , ananas user posted image

clock-img

04.05.2006, 10:18

clock-img

Micy

pencil-img

726

Hojla.
Ja jest sm tud zelo pridna. Učeri sm pojedla pico(če je to pica)s paradižnikom
Zvečer sm si pa eno tablco čokolade prvoščla.

Danes pa sadje.

Z: hruška+kava z mlekom
K:sadje ne vem kero
V: nič +voda+spat

Aja da vam povem učeri sm si kupla eno kremo za odstranjevanje celulita, danes pa sem si na to debelo rit navlekla še une hlače k maščobo topijo, take črne so pa gumaste so, a jih ma kera.

A ve ste se že kej tehtale jest sm se odločla da se bom vsak ponedeljek tko da se nism še nič. Upam da ne bom razočarana v ponedeljjek.


Lepo telovadite, jest čakam tamalo da se zbudi da greve na sprehod po naših hribih.



_____________________________

Love is in di er.

clock-img

04.05.2006, 10:24

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Jutro al pa dobr dan. Jest sm še vedno zakumirana... komi gledam.

Evo moj dan bo pa tkole zgledal:

Z:kava z mlekom in banana
K:Jabolka
V:jagode

clock-img

04.05.2006, 10:25

clock-img

rubin

pencil-img

130

lep pozdravček vsem,

Z: 2  banani
K: 2 hruški
V: pomaračna


naj vam hitro mine

lp

clock-img

04.05.2006, 10:27

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Aja še to... tehtala se bom pa jaz ob sobotah, ker doma ne premoremo tehtnice in se bom pri babici. Zdaj že s strahom čakam soboto - pa še piknik imamo za malega (je mel rojstni dan). user posted image user posted image user posted image user posted image (jaz pa na dieti). Ma res ne vem kako se bom uprla kurjim bremzam...user posted image

clock-img

04.05.2006, 10:47

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

user posted image vidm da ste pridneuser posted image user posted image

jaz do danes tud breh grehov, se sama sebi čudim. Sploh nimam take krize kot prvič. Se po teh treh dneh kar bolje počutim. Na vago še nisme stopila. Bom počakala do pon. Pa javim kolk sem gor dobilauser posted image  pa kolk sem spet dol dalauser posted image user posted image user posted image

rabim ap eno vašo pomoč. Danes gremo v službi na kosilo. Kaj naj pa jem??? sem povedala da sem na dijeti da ne  smem nič pa so me vsi sam postrani gledal. ZA mizo sedet pa nič jest pa tud ne moremuser posted image user posted image . a bo dobr če si naročim solato brez koruze in preliva pa šunke??????

clock-img

04.05.2006, 10:53

clock-img

Maco

pencil-img

85

Hojla vztrajne!
Super, še malo pa bo kosilouser posted image
z: ringlo + obvezno kava z mlekom
k: banana ali dve
v: 2 jabolki

Vmes pa hektolitri vode in čigumiji.

clock-img

04.05.2006, 11:48

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Jaz sem lačnaaaaaaaaaaa. Zdaj bom še eno kavico spila, ker samo na hrano mislim, kruli mi pa za znoret. Še niti dobra ura ni mimo od banane.

clock-img

04.05.2006, 12:10

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Pozdravček vztrajneuser posted image
Jaz sem že iz faksa doma. Za zjutraj sem si namočila fige, ampak jih sploh nisem mogla pojestuser posted image ..sem komaj eno po grlu spravla, ostalo bom pa kr vstran vrgla, mi ni za to. Sem pa v šoli eno jabolko pojedla in nisem nič lačna. Za kosilo bom pa kumarico (soleno), pa kakšno bananico. Pol bom tu in tam kakšen grozdek moji pupi vkradla, zvečer pa naribano jabolko s sladilom.
Aja, na faksu sem celo zvedela, da ena moja sošolka tud hujša, ampak je en dan za nami..sem jo povabla, da se nam lahko pridruži..upam, da nas bo našla.user posted image

Lepo se imejte punce!

clock-img

04.05.2006, 12:21

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

anitaz, saj jaz tudi nisem lačna - DANES... me pa po sadnem dnevu pograbi vočja lakota in bi na B dan vse živo pojedla.. user posted image

ja, jaz mam tako gužvo, da sploh nimam časa mislit na hrano, pa v bistvu jem, ker MORAM nekaj jest in jem takrat, ko mali spi, ker poleg njega se ne da jesti..

pravkar jem ananas, za Z sem pojedla 1+3/4 banane (1/4 je mali zmlel v rokah user posted image ), za dalje pa še ne vem.. user posted image  imam sicer doma pomaranče, pa jabolka, ampak meni bolj diši kakšna lubenica ali melona, pa bom verjetno še skočila v trgovino gledat če imajo lubenice

MojcaH, kje si ti že našla češnje? sem vidla, da imajo pri nas v Tušu že sveže borovnice, ampak so svinjsko drage (1 mini košarica skoraj jurja user posted image )...

moja vaga je še vedno kaput (zgleda, da jo je mali redno zrihtal user posted image ), tak da ne vem kako sploh stojim s KG... moram nekje ono staro poiskat, ko ni elektronska (ampak na cajngar), pa bom vsaj pribl. vedela na čem sem..

na moje veliko presenečenje, danes nimam noben muskelfiber (od včerajšnje aerobike) user posted image  mi je pa prav pasalo it se malo raztegavat, čeprav nas je kar tirala in smo naredli verjetno enih 200 trebušnjakov user posted image  

zdaj si grem še verjetno naredit naravni pomaračni sok (iz tistih pomaranč)...Kaj to šteje kot obrok, še spijem ta sok???

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

clock-img

04.05.2006, 12:24

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

MojcaH, probaj se s čim zamotit... Zdaj ko mojega nekaj dni ne bo doma in bom sama z malim, bo čudež če bom sploh kaj pojedla

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

clock-img

04.05.2006, 13:01

clock-img

aisha3

pencil-img

60

Živjo vsem.
Vem da to ravno ne spada v to temo, a je tekoča, zato pišem...
Glede obroka imam eno vprašanje..in sicer, če jem na B dan za kosilo hrenovke, kaj moram za večerjo tudi hrenovke, ali si lahko privoščim sir?
Ker da zvečer še 1x jem isto...mi ravno ni no.....

Lep pozdrav vsem...

clock-img

04.05.2006, 13:13

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Najboljše je, da tudi za večerjo hrenovko.

Bobek, saj sem zdaj par jagod pojedla, je malo boljše, potem pa grem na sprehod.

clock-img

04.05.2006, 13:51

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Mala maja, kot si že sama ugotovila, si lahko privoščiš solato brez ekstra dodatkov. Ko sem bila par let nazaj na neki dieti in smo se zvečer s klapo odpravili na pico, sem jaz ravno takrat imela za večerjo sadje. Naročila sem banano, krožnik in nož. Banano sem si rezala na tako tanke rezine, da so nekateri še pico pred mano pojedli. No, pa definitivno sem bila jaz tista ki je takrat največ govorila.user posted image

Aisha3, če ješ hrenovke za kosilo, moraš tudi za večerjo jesti nekaj od mesa. Beljakovine delimo v tri skupine (meso, mlečni izdelki, jajca) in naj jih med seboj ne bi mešali.

Jaz sem poleg 2 hrušk zjutraj zmazala še 2 banani. Čakajo me še jabolka, kivi ter domače jagode. Upam da mi bo mala kakšno odstopila. Se bo treba še pogajat...user posted image

clock-img

04.05.2006, 15:17

clock-img

ameli

pencil-img

871

user posted image  To je moj danuser posted image : obožujem sadje. Drugače pa sploh nimam časa za RR.
Sedaj se prašujem, kak sem lahko tak debela, če pa sem nonstop v akcijiuser posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem