cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Velika noč

clock-img

02.04.2009, 21:49

clock-img

sončica70

pencil-img

18

hojla,

mene pa zanima,kako se boste "izognile" vsem tem dobrotam,ki jih po ponujala miza za Veliko noč (potica, šunka,....) ?user posted image

LP

clock-img

02.04.2009, 21:52

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

TI bolj težko pomagam, ker se jim ne želim in ne morem izgoniti....v bistvu komaj čakam....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

02.04.2009, 21:56

clock-img

sončica70

pencil-img

18

Si pa verjetno ena izmed srečnic,ki ne rabi paziti na prehrano oz.se ne prehranjuje po Montiju!?
No ja,saj kakšen jajček bom pa že pojedlauser posted image user posted image user posted image .

clock-img

02.04.2009, 21:56

clock-img

glen

pencil-img

1870

Letos se jim hočem nočem moram odpovedati.
Imamo 7 ted. starega user posted image ,katerega dojim in ima zelo zelo občutljiv želodček.
Tako da raje dieta(ne v pravem pomenu besede)kot pa dretje.

clock-img

02.04.2009, 22:09

clock-img

kaja02

pencil-img

1316

user posted image uh sem na ločevalni dieti, sem si slabo preračunala dneve, pa mam v nedeljo sadni dan, v ponedeljek pa vodni danuser posted image user posted image

upam, da se bom vseeno vzdržala, do sedaj se še nisem pregrešilauser posted image

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

clock-img

02.04.2009, 22:58

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

jaz se ne bom nič izogibala, ampak si bom končno kaj privoščila...je pa res da niti nisem ljubitelj velikonočnih dobrot, se pa veselim francoske solate in kakšne sladice user posted image

clock-img

02.04.2009, 23:32

clock-img

Ribica **

pencil-img

3128

Brez problema. Jajc ne maram, orehove potice tudi ne .. kak kos sunke in hrena bom pa morda pojedla. Ce se sklada z zelodcno dieto, heh. user posted image

Ajoj, sele sedaj vidim, da je tole na hujsanju. user posted image  No, sem pa jaz ne spadam, prej bi bilo fino se prikljucit k nasprotnemu polu user posted image  

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 2.4.2009 23:33:44 >

clock-img

02.04.2009, 23:35

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Ajoj, sele sedaj vidim, da je tole na hujsanju. user posted image  No, sem pa jaz ne spadam, prej bi bilo fino se prikljucit k nasprotnemu polu user posted image  



U, mater...jaz sem tudi to spregledala.user posted image

Punce, dosti volje, kljub polnim mizam, vam želim

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

03.04.2009, 10:51

clock-img

Natyy

pencil-img

309

IZVIRNO SPOROČILO: sončica70

hojla,

mene pa zanima,kako se boste "izognile" vsem tem dobrotam,ki jih po ponujala miza za Veliko noč (potica, šunka,....) ?user posted image

LP




Sem doma rekla, da letos pa ne bo nekaj na veliko. So se nosovi povesili. Pa bo velika noč kot vse. Pekla bom potico , ki je sama ne smem jesti, me tako peče zgaga in boli želodec, da ne jem ničesar kar vsebuje orehe.
Šunka je druga stvar, tudi jajce imam rada. Bom se pa definitivno poizkušala kolikor se bo dalo nazaj držat. Pa na kak dolg sprehod kužka peljat ali pa s pecikleto na vikend (30km v eno smer cca 10 km v hrib).
Bom jedla in kalorije kurila, če bo le vreme pravo. Potem bo pa tehnica kriva, če se bom kaj zredila.

clock-img

03.04.2009, 10:53

clock-img

Natyy

pencil-img

309

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Ajoj, sele sedaj vidim, da je tole na hujsanju. user posted image  No, sem pa jaz ne spadam, prej bi bilo fino se prikljucit k nasprotnemu polu user posted image  



U, mater...jaz sem tudi to spregledala.user posted image

Punce, dosti volje, kljub polnim mizam, vam želim



Fouš sem vama srečnici...... user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem