cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vaje za nosečnice

clock-img

25.08.2008, 23:01

clock-img

Anonimen

Ker zaradi poškodbe kolena ne morem ravno hodit na kake nosečniške vaje v ZD ali kak fitnes center, bi prosila če ima katera kaka navodila za vaje za utrjevanje medeničnega dna in to ... pač za vaje, ki pomagajo pri porodu, da bi jih izvajala kar doma, kolikor bi mi koleno dopustilo.

clock-img

26.08.2008, 15:14

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Glih pred kratkim sem si pogledala dvd od Vzajemne in je krasen, ni neki ful da si ves bogi, je pa telovadba fajn.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

26.08.2008, 16:03

clock-img

Anonimen

In kje se ga da dobit? Moraš it v kako njihovo poslovalnico vprašat, al se ga lahko tudi naroči po pošti ali pa kje z neta sname?

clock-img

26.08.2008, 21:22

clock-img

khurde

pencil-img

2724

Jaz sem isti DVD dobila prejšnji teden, pa je kul. Cena je nižja, če si njihova zavarovanka. Imajo pa 4 filme, najbolj všečna sta ta dva:
- Vadba med nosečnostjo in po porodu,
- Vadba za dojenčka in mamico.

Spodaj pa malo kopi-pejstanja iz njihove strani.




Brezplačna telefonska številka
 
Na številko  080 20 60  lahko pokličete vsak dan in sicer
 
od ponedeljka do petka - od 7:00 do 21:00
sobota in nedelja - od 9:00 do 19:00 


Vsem, ki imate pri Vzajemni sklenjeno dopolnilno zdravstveno zavarovanje vam Vzajemna ponuja posamezen film po ceni 8,70 EUR (2.084,87 SIT) + poštni stroški. Če dopolnilnega zdravstvenega zavarovanja nimate sklenjenega pri Vzajemni, je cena posameznega filma 20,80 EUR (4.984,51 SIT) + poštni stroški.

clock-img

05.11.2008, 13:27

clock-img

RDEČA VRTNICA

pencil-img

65

Ojla!

No, naj vsem povem, da se danes klicala na Vzajemno, da bi si naročila ta DVD "vadba med nosečnostjo in po porodu
in moram povedati, da jih nimajo več na zalogi.
Imajo še samo v VHS obliki (kaseto) in po vsej verjetnosti ne bo več ponatisa.
Sem zelo razočarana, ker sem mislila, da bom dobila in začela vaditi.

No, če katera ve še za kakšen super DVD, mi naj prosim sporoči....

Lep dan vsem še naprej
in naj naši sončki lepo rastejouser posted image user posted image

clock-img

04.12.2009, 09:12

clock-img

YenoH_273

pencil-img

1

Hejhej!!
Vem, da je preteklo ze kar nekaj casa od tele teme, pa vendar. nosecnost je zame trenutno zelo aktualna zadeva in zelo si zelim dobiti ta DVD za vaje (od Vzajemne) - "Vadba med nosečnostjo in po porodu". Ce ga katera ne potrebuje vec, se priporocam za nakup:))user posted image

Hvala in lepo se imejte!!
Hana

clock-img

10.12.2009, 09:33

clock-img

omma

pencil-img

3

Vsem nosečkam, ki se sprašujejo na kakšen način naj med pričakovanjem novega člana, ostanejo fit in se nanj tudi telesno pripravijo, bi priporočala Vodno vadbo za nosečnice...Voda ima resnično toliko pozitivnih učinkov in vaje so resnično prilagojene pravzaprav vsaki nosečki, da je primerna za vsakogar. Resda je vsaka vadba boljša, kot nobena..., priporočam pa vodeno vadbo, saj strokovno osebje najboljše ve, kaj je primerno in kaj ne...
Sama sem bila aktivna do zadnjega, kar mi je zelo pomagalo...v vseh pogledih.
Bolje sem bila pripravljena na porod, lažje sem se spodadala z malo gospodično, ki je bila zelo zahtevna...Mislim, da bi bilo brez gibanja vse precej težje...pa tudi manj zanimivo....da ne govorim o tem, da si nosečke tudi stojimo ob strani, si marsikaj zaupamo ipd...Vsekakor toplo priporočam...


_____________________________

Prijazna beseda je čudež pravi,
saj nasmeh na lica ti privabi. omma

clock-img

10.12.2009, 09:39

clock-img

Oren

pencil-img

258

Meni osebno je najboljša vadba pilates za nosečnice. V knjižnici imajo knjigo The pilates pregnancy.
Jaz sem zdaj v 8 mesecu in jih izvajam redno, počutim pa se odlično.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem