cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vadba za nosečnice v vodi

clock-img

08.04.2008, 14:23

clock-img

čipka

pencil-img

1652

Punce kaj pravite? Je uredu , da grem telovadit v vodo, čeprav sem v 5 mesecu? Ker neki sem slišala da ni fajn v nosečnosti, sploh v bazene ne. Sicer vaje potekajo 1x tedensko v atlantisu, kar se mi zdi fajn.  Sem pa najprej mislila it v ZD Ljubljani pr kliničnem, pa je odpadlo ker je bojda trenerka zbolela. 

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 22.4.2008 21:28:20 >

clock-img

08.04.2008, 14:56

clock-img

novopecena

pencil-img

840

plavanje oz. telovadba v vodi je za nosečnico zelo primerna, sploh pa če imajo organizirano telovadbo. pojdi in si daj duškauser posted image

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

clock-img

08.04.2008, 14:57

clock-img

Anonimen

Men je moja g rekla,da mi toplic ne priporoča,kar se pa drugih bazenov tiče,kjer ni tako vroča voda in če imajo organizirano vadbo za nosečnice je pa zelo priporočljivo.Jaz se sicer nisem hodila kopat,ker nisem imela možnosti,če pa ti bi pasalo pa se mi zdi da ne bo nč narobe.Najbolje je ,da vprašaš svojega zdravnika.

clock-img

08.04.2008, 15:00

clock-img

j6

pencil-img

214

Jaz sem v dveh N hodila in je zakon, sem se super počutila, pa še možnost poškodb je minimalna. Tako da uživaj, če  boš le našla prostor, ker je ponavadi zelo zasedeno.

clock-img

08.04.2008, 15:46

clock-img

šnucika

pencil-img

1880

Vadba v vodi je najprimernejša vadba za nosečnice.
Edini pogoj je,da je voda primerne temperature,predvsem ne pretopla.
In seveda,da je nosečnica zdrava...da nima težav,kot je kratek MV,predležeča posteljica,visok pritisk....

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



clock-img

09.04.2008, 08:12

clock-img

_katja_

pencil-img

809

Jaz sem lani do decembra vodila vadbo v vodi za nosečnice v Atlantisu. Priporoča se vsem. Edina omejitev je, če je bila ženska že pred nosečnostjo nagnjena k pogostim  okužbam nožnice. Najbolje je, da vprašaš svojega ginekologa. Je pa malo odvisno tudi od ginekologa, nekateri priporočajo drugi spet odsvetujejo. Dejstvo pa je, da nosečnicam vadba zelo dobro dene.
Obstajajo pa tudi tamponi, ki preprečijo (sicer ne 100%) vdor vode v nožnico.

lp
K

clock-img

09.04.2008, 11:21

clock-img

čipka

pencil-img

1652

hvala za odgovore!  L.P.   *čipka*user posted image

clock-img

10.04.2008, 09:49

clock-img

*Mišek*

pencil-img

9

Jaz sem pa v prvem mesecu, pa me zanima, če grem lahko v terme Snovik? S fantom bi zelo rada šla, pa si jaz ne upam preveč, ker me je strah.user posted image
Hvala za odgovor

clock-img

13.04.2008, 21:39

clock-img

katja_p

pencil-img

2476

Js mislim, da ne bi smel bit nek problem. Če te je pa strah, si pa kupi tampone za plavanje. Menda obstajajo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem