cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

V porodnišnici

clock-img

28.07.2007, 15:27

clock-img

Caarmen

pencil-img

356

Ali ste ve po porodu ( drugi dan) oblekle svojo obleko ( pižamo) ali bolnišnično? Kdaj pa vam je partner prinesel obleko za vas in za dojenčka v keteri ste šle iz porodnišnice?

Kaj razen materinske knjižice ( in kar zravn paše) ter kozmetike ( osebne higiene) ste vzele še s seboj v porodnišnico - ko ste šle rodit ( prva prtlaga)?

LP

clock-img

28.07.2007, 15:44

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

Ne, ker krvaviš in teče mleko. Škoda domačih cunj!

clock-img

28.07.2007, 15:48

clock-img

dory

pencil-img

8852

jst sem mela tud ideje,da bi si nesla s sabo domaco pizamco in tko...no sej eno za muster sem clo mela, ampak mi ni prslo na misel,da bi si jo oblekla....sem rajs tam min 2x zamenjala une sexipilne halje z dekoltejem do popka.....klinc, ble so frisne, jst pa sem si za doma prihranila delo :)

clock-img

28.07.2007, 15:49

clock-img

moci

pencil-img

5572

do odhoda domov si v njihovi spalni srajci, ki jo 2x na dan preoblešečuser posted image

partner ti prinese obleko in čevlje, ko pride pote.

jaz sem s seboj vzela še vodo, labello (so mi rekli, da mi bo prišla prav, pa mi niuser posted image ), telefon s polnilcem, fotoaparat, hlačke za 1x uporabo, vložke, drugega se ne spomnimuser posted image

clock-img

28.07.2007, 15:52

clock-img

Antigona

pencil-img

4555

Jaz sem bila v njihovi pižami, moje stvari mi je prinesel šele tisti dan ko sem šla domov. Seznam za torbo za v porodnišnico pa sem prilepila že pri avgustovkah, nas boš mogla malo bolj brat user posted image ...

No še enkrat, upam, da nisem kaj pozabila ker imam kopirano iz worda in vem da sem še neki popravljala.

V torbi imam:
1) Dokumenti in drugo
Materinsko knjižico, napotnico za sprejem, potrjeno zdravstveno kartico, izvid krvne skupine in Rh faktorja, poročni list (za poročene), osebno izkaznico, telefon, polnilec

2.) Osebne potrebščine
zobna ščetka, šampon, pasta, krema, labela, gumice za čop, krtača za lase, robčki, japanke za tuširanje, moderček za dojenje, prsne blazinice, mrežaste spodnje hlačke (za rezervo), lanolin multi mum (za mazanje bradavičk) in šlauf za sedenje v primeru da si prerezan...
A ja pa prigrizek oz. piškote in eno malo vodo

3.) Za dojenčka (bo prinesel ko bomo šli domov)
3 tetra pleničke, 1-2 Pampers ali druge, 1 povijalna plenička, hlačke, bodi, kapica, nogavičke, jopica in dekica če bi bilo slučajno hladno (ja pa jade) in seveda avtosedež
Menda je to to, če sem kaj pozabila bo pa še katera napisala...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

clock-img

28.07.2007, 15:53

clock-img

Antigona

pencil-img

4555

Pa še tole, fajn je met kako varnostno sponko, kadar dobiš ful preveliko ta seksi pižamco, lahko tist dekolte do popka mal skp spneš user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

clock-img

28.07.2007, 15:56

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Ne, ker krvaviš in teče mleko. Škoda domačih cunj!



Točno tako.

clock-img

28.07.2007, 15:57

clock-img

pajac

pencil-img

6695

user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

clock-img

28.07.2007, 21:28

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Antigona

Pa še tole, fajn je met kako varnostno sponko, kadar dobiš ful preveliko ta seksi pižamco, lahko tist dekolte do popka mal skp spneš user posted image



A se ti ne zdi to malce prenevarno?se lahk ti al pa dete kap špikneta....user posted image

clock-img

28.07.2007, 22:04

clock-img

Freycha

pencil-img

8389

Dete se nima kam špiknit, ker ko ga imaš pri sebi, da dojiš, daš sponko itak dol. Če se pa sama špikneš, bo pa pač na večih mestih mleko teklo user posted image user posted image  Malo se hecam... ampak čez noč itak nimaš sponke gor, čez dan ti pa kaj hitro prav pride, da ti med obiski ali pa kar tako joška ven ne skače.

Čeprav jaz sem imela in še zdaj moram imeti modrc non stop gor (sicer sem čisto mokra od mleka) in tiste sponke nisem rabila.. so pa pač moj modrc gledal....

clock-img

28.07.2007, 22:26

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Ne rabiš svoje pižame nucat. Šele ko smo šli domov, sem se preoblekla v svoje cunje.

clock-img

28.07.2007, 23:01

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Pa še tole, fajn je met kako varnostno sponko, kadar dobiš ful preveliko ta seksi pižamco, lahko tist dekolte do popka mal skp spneš


Priporočam, da jo vzameš s sabo - jaz sem uporabila kar tisto sponko za papir,  s katero je bila speta čestitka, ki sem jo dobila. user posted image
Pižame pa od bolnice, ker siguno 2 na dan porabiš.
Domov pa sem šla v isti obleki, kot v porodnišnico (no, ne dobesedno - še nekaj časa nisem dobila nase oblek izpred user posted image ).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

29.07.2007, 17:06

clock-img

lunca2

pencil-img

2265

Res je bolš da uporablajš njihove spalne srajce, ker krvaviš in ti teče mleko. So pa kr udobneuser posted image . Te vsaj nič ne tiščijo. Men so ble vse prevelike.user posted image Pa tud vložke in spodne hlače za enkratno uporabno smo dobile kadar smo hotle.

Oblačila zame in za user posted image pa mi je user posted image prinesel na dan odhoda domov. Sej itaq prej nič ne rabiš, razen kozmetike (krema za obraz, roke, zobna pasta in ščetka, milo, deodorant, robce). Poleg materinske knjižice potrebuješ poročni list če sta poročena, drugega pa mislim da ne.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

clock-img

30.07.2007, 12:13

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Ne rabiš svoje pižame. Tam jih imajo dovolj, preoblačiš se po potrebi in sebi prišparaš delo.

Jaz sem s sabo vzela tudi copate in japonke (za pod tuš, ker je bilo vedno mokro). Pa ne pozabi na Lanolin ali Bepanthen za mazanje bradavic. Na začetku lahko fajn bolijo.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

30.07.2007, 15:59

clock-img

Caarmen

pencil-img

356

Ali ste "vložki pri dojenju" une krpice za v modrc vzele s seboj v porodnišnico?

clock-img

30.07.2007, 16:53

clock-img

neja24062007

pencil-img

557

Ali ste "vložki pri dojenju" une krpice za v modrc vzele s seboj v porodnišnico?



Caarmen, obvezno jih vzemi... men je mleko teklo skoraj v potokih user posted image user posted image user posted image , se hecam..., sam je blo pa full neugodno ker nisem imela blazinic s seboj in sem imela čisto premočeno pižamo... joj da bi videle te poglede

clock-img

30.07.2007, 17:11

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Pa modrček za dojenje na pozabi!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

30.07.2007, 19:48

clock-img

Anonimen

Ko sem v P samo ležala, oziroma čakala, da se kaj začne, sem čez dan imela svoje obleke, zvečer pa njihovo obleko.. Po porodu sem skozi imela njihovo obleko, meni je mama prinesla tisti dan obleke zame in otroka, ko smo šli domov.. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem