cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

VZTRAJNE 15. dan - OH

clock-img

15.05.2006, 07:19

clock-img

manu

pencil-img

28

Dobro jutro !!

Moj jedilnik danes Z: banana + kavica
K: testenine
M: jabolko
V: nekaj sladekega

Nekaj sladkega user posted image si tudi zaslužim, saj je danes tehtnica pokazala - 2,5 kkg, torej skupaj - 4 kg. Sama sem tako vesele, pa ne me vzet za prevzetnico.
Komaj čakam tudi vaša poročanja.
Lep sončen dan v celo Slovenijo
Manu

clock-img

15.05.2006, 07:28

clock-img

dory

pencil-img

8852

Oi,

jst sem mela vcer za kosilo beljakovine in za vecerjo sadje. Dones sem se odlocila za skrob..za vecerjo bom pa spet sadje...ful mi pase sadje...jutri pa komaj cakam spet sadni dan..sem padla cist notr...

clock-img

15.05.2006, 07:32

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

user posted image user posted image  +1,5Kguser posted image user posted image  torej skupaj+- 0 kg.user posted image
To je pa verjetno zato, ker se nič na forum ne javljam in vas spremljam, potem pa ni tolk motivacije.

Je bla včeraj ena kolegica pri meni in je vidla tehtnico v dnevni, pa smo se tehtale, kr oblečene(kavbojke, majčka). Po videzu smo enako velike in enako "suhe", pa ima ona 5 kil manj kot jaz!!!!!!user posted image user posted image user posted image
Sej lepo, da jih ima, sam.......user posted image

Sej nisem debela, do ITM mi manjka 7 kg. Sam se jim ne morem približat tud za kg ne.
Dejte me mal oklincat. Sej vem, da se tečna, verjetno še posebej za tiste, ki imate do ITM mal več kot jaz.
LP

clock-img

15.05.2006, 07:50

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

Jutro!!!

Z:kofetek+jabolko
K: pira z gobicami
V: sladoled

Vaga pa skupaj kaže -3,8kg user posted image user posted image user posted image  

Gremo vztrajne, do konca!!!!!user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.05.2006, 08:33

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Jutro!
Pri meni je -2,4kg skupno, ta teden je šlo dol torej 0,6kg. Boljš kot nič že.user posted image  Je pa res, da me je neki zaštopal in že 3 dni nism šla na WC.user posted image  Najbrž premalo vode pijem.
Moj jedilnik za danes:
Z: banana
K: špageti s paradižnikovo omako, solata
V: hruškova torta, čokolada

lp

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

15.05.2006, 08:41

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Dobro jutro punce!

Danes pa spet sladko-juhejuser posted image
Jedilnik bo po vsej vrjetnosti tak:
Z: jabolko ali banana
K: pica
V. sirova potica

Torej kilce so šle dol, do danes točno -3 kg. Torej v tem tednu -1kg. Glede vode imam pa jaz tud grozen problem, ne morem je pit, pa če je ne vem kaj. Včeraj sem jo čez cel dan spila komaj 0,8 l user posted image  

Lep sončen dan vsem! 

clock-img

15.05.2006, 08:55

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Dobro jutro. Seznam bo narejen zvečer, ko se nas večina javi. Meni trenutno kaže minus 2,2 kg. V tem času sem 1. shujšala že 5, ampak se zavedam, da bo šlo zdaj malo bolj počasi dol.

Danes bo za kosilo seveda spet pica, za večerjo pa še ne vem.

< Sporočilo je popravil mojcaH -- 15.5.2006 8:56:01 >

clock-img

15.05.2006, 09:21

clock-img

Pobalami

pencil-img

1115

Jaz sem lažja skupno za 1,7 kg. Če bo šlo tako naprej do konca bo kar v redu. Sicer ne idealno ampak vredu.

Maja0505, če si do ITM samo 7 kg težja je to zelo vredu. Zadnje kilograme je najtežje izgubiti (pravijo, jaz tega ne bi vedela).

Danes bom jedla testenine.

Čao

clock-img

15.05.2006, 09:35

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Čao!
Danes bom jedla:

Z:nič ker mi nič ne paše
K:pica z gobami
V:napolitanke oblite s čokolado

Sem hotela miške pečt ampak imam izpit pa ne bom imela časa.Glede tehtnice je pa bolj tako -2 kg.Isto kot prejšnji teden ampak se mi zdi da je sedaj resnično - 2 kg ker se mi že malo na hlačah pozna.Upam da bo naslednji teden kaj bolje.

Lep dan še naprej pa držite pesti da bom saj izpit naredila če že kile ne grejo doluser posted image user posted image !

clock-img

15.05.2006, 09:43

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pozdravljene punce!

Prvo danes zjutraj je bilo seveda tehtanje. Vaga mi je pokazala še - 2kg, skupno torej -3kg in sem kar zadovoljna. Sploh ker sem imela že nekaj kiksov, zadnji je bil ta, da sem včeraj pozabila da je bil Š dan in sem jedla B. user posted image

Danes bodo pa spet makarončki, za večerjo pa še ne vem kaj si bom sladkega privoščila. Mogoče bom naredila gres. Je še dolga do večera...

Pozdravček!

clock-img

15.05.2006, 09:49

clock-img

Nasy

pencil-img

2899

evo mene, en teden za vami..pridno čakam, da me mojca vpiše na seznam..moja vagica pokazala -2 kguser posted image user posted image user posted image
kaj sem veselauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

clock-img

15.05.2006, 10:37

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Oj!

Meni pa ta teden ni šlo nič dol user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem se v soboto tehtala (je pa res da sem se komaj zvečer - mogla bi se pa zjutraj). Tko da MojcaH ti sporočim v soboto nov rezultat (ker nimam doma tehtnice in se tehtam pri babici).

Danes bom pa jedla:
Z:kava
K:špageti z bučkami, melancani in paradižnikom + solata
V:Sladoled (ga imam že par dni kupljenega in bodečo žico okol njega postavljenega+alarmuser posted image ) in čokolada (jo grem zdajle v Müller kupit)

LP Tina

clock-img

15.05.2006, 10:39

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Mojca piši isto, kot prejšnji teden -0,7 kg. Res je, da je zadnje kg težje izgubiti, res pa je tudi, da v tem krogu nisem tako pridna. Če mi uspe izgubiti še kaj toliko bolje, glavno pa je da ne gre gor

clock-img

15.05.2006, 10:59

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Z: ga pravkar jem - lubenica
K: kot vedno - nimam pojma user posted image
V: SLADICA!!!!!!!!!!!!

Mojca, jaz sem se pa danes pozabila vagat user posted image  Jaz bi rekla, da je še vedno nekje -2,5kg (hja, ta teden smo kaj precej grešili user posted image ) - je pa res, da mi po eni strani tak bolj odgovarja - počasi pa zanesljivo... Ker ko sem nazadnje po tej dieti hujašal mi je po 1,5 m vse dopismilo, zdaj pa res malo vmes grešim, vendar jem občutno manj sladkarij in junk food-a...

Jaz spet napovedujem grešenje (hujšat pa ne bom nehala!) - v soboto je na vidiku poroka (ne moja user posted image , če bi bila moja bi blo super - ker na svoji skoraj nič nisem jedla od nervoze user posted image ), v nedeljo pa piknik...

čau bau vztrajne

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

clock-img

15.05.2006, 11:01

clock-img

ameli

pencil-img

871

Pokorno se javljam in sporočam, da sem bila včeraj gostiteljica velepiknika in posledica tega je, da ta teden nisem shujšala ničuser posted image user posted image user posted image user posted image . Ostajam torej skupno pri - 1. Saj bo. Danes bom itak zelo malo jedla, ker sem bila zjutraj pri zobarju in imam še sedaj rahle bolečine.

clock-img

15.05.2006, 11:38

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Tako, do zdaj vse dodano. Nasy, tudi ti. Danes zvečer bom objavila, potem pa še jutri popravila, če se bo katera še naknadno javila.

clock-img

15.05.2006, 12:52

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Jest sem pa mal grešila čez vikend obljubim ne bom več, vseeno je danes tehtnica pokazala skupaj -3,2 kg user posted image user posted image

Z: kava + hruška
K: testenine v paradižnikovi omaki + paradižnikova solata
V: tortica

clock-img

15.05.2006, 13:02

clock-img

aisha3

pencil-img

60

Dan vsem.
Jaz sem pa grešila s polovico pice na roj. dan, pa ne morem vrjeti, da se mi je ustavilo. Ja porka dorka.

Glavno, -1 kg.user posted image

LP

clock-img

15.05.2006, 13:51

clock-img

Anonimen

Tudi jaz sem se pozabila vagat, iamm pa občutek, da se mi že vsa rebra poznajo user posted image user posted image user posted image . Jutri sporočim...

Z: jabolko
m: banana
K: verjetno makaroni z zelenjavno omako
v: kremšnita user posted image

Sm pa včeraj prvič imela zvečer krizo.....čisto malo je manjkalo, da nisem šla hladilnik izropat user posted image  PA semse nekako zamotila. Do sedaj...danes je moj 7 dan se nisem niti enkrat pregrešila.
Opažam pa, da pri rolanju nimam več toliko moči..... Bomo videli, kako bo danes na badmintonu user posted image

clock-img

15.05.2006, 13:54

clock-img

al1*

pencil-img

2246

navljub grešnemu vikendu -0,5 kg.

Danes pa pica, za večerjo pa sladoled.


_____________________________

lp

clock-img

15.05.2006, 15:24

clock-img

dory

pencil-img

8852

Mojca moja mene ne pozab dat na seznam...pomoje sem bla izmed vseh vztrajnih tukej najbolj skepticna,ce mi bo dieta ratala pa sem sama nas sabo grozn presenecena...sicer si kak dan prilagodim, tako kot vcer in danes recimo, ampak drzim se pa...torej meni je slo -4...torej definitivno vztrajam naprej :)

clock-img

15.05.2006, 16:06

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Hello! user posted image

Z: banana, kava
K: testenine s paradižnikovo omako, solata
V: neki sladkega... verjetn kr neki keksov user posted image user posted image

Tehtala... in ja ... tut ta teden je šlo dol... sam 0,5kg, ampak sm zadovoljna... sam da gre user posted image user posted image

clock-img

15.05.2006, 16:42

clock-img

rubin

pencil-img

130

Pozdravček vsem,

jaz sem se pa danes tehtala že zjutraj in je šlo skupno dol 2,9 kg. Čisto malo mi še manjka pa bo šestica na vagi. Kako se je veselim. user posted image
Sem pa opazla, da sem nekam brez moči, ko grem tečt. Upam, da je to samo trenutno in se bo popravilo.

Moj jedilnik danes:
Z: 1 jabolko
K: peresniki z zelenjavno omako
V: jagodna torta


Lepo se imejte in uživajte danes zvečer ob user posted image . Dober tek.

clock-img

15.05.2006, 16:45

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Aisha3, pri tebi mi ni ravno jasno. 1 kg od prejšnjega tedna ali 1 kg vse skupaj?
 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem