cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

VZTRAJNE - 68. dan (Š)

clock-img

07.07.2006, 06:07

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro punce!

Danes bom pa krompirčka papala. V teh 68. dneh, kar že traja ta krog diete, mi je mislim da samo 1x uspelo jesti riž, drugače pa vedno krompir, krompir in še enkrat krompir.user posted image  Danes ga bom naredila v pečici, posula ga bom z zelišči, kasneje bom pa dala zraven pečt še bučke. Meni je tot takooooooooo dobro. Za večerjo bo pa najbrž kakšna solata z koruzo ali pa kar fižolova.

Lep dan, punce!

clock-img

07.07.2006, 06:25

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Jutro!

Pri meni bo danes tudi krompir pečen v pečici zraven bom pa skuhala cvetačo poleg vsega pa še zelena solata, za večerjo bo pa kakšen pomfri.

lp

clock-img

07.07.2006, 07:05

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Jutro!
Jaz pa na Š dan večinoma riž jem, zelo redko krompir-se mi ga ne da lupit.user posted image  No, danes pa bo in to tamlad!user posted image
Z:marelice
K:pečen krompir,koruza, paradižnikova solata
V:krompirjeva solata

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

07.07.2006, 07:29

clock-img

dory

pencil-img

8852

yeeees krompiiiiiiirrrrr...njami njami :)

drgac pa kr pridna..vztrajam se naprej :)

clock-img

07.07.2006, 12:49

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Ojla, jaz sem se preselila med vztrajne, ki se trudijo obdržat kilogrameuser posted image  Sem čisto zadovoljna s svojo sedanjo težo in postavo, tako da se ne bom več mantrala z dietouser posted image  Bom še probala malo ločevat, pa se trudit čim manj jest. Čeprav jutri odpeketamo na morjeuser posted image  in tam bodo kr veliki grehi.

Pridno vztrajajte naprej, vas berem spet naslednji teden!

Pa-pauser posted image

clock-img

07.07.2006, 20:34

clock-img

Ursy12

pencil-img

37

Hojlo punce! Jaz sem bla 3 dni odsotna, zdaj bom pa še 2 dni, ker gremo po našega biserčka, ki je z babico na morju. Sem pa bla pridna imela sem še en vodni dan zmes, no danes pa malce grehov. Kaj bo pa 2 dnina morju??? Bomo pa videli user posted image

Lep pozdrav pa gremo naprej, nam ful uspeva user posted image user posted image user posted image ZA NAS!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem