cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

VZTRAJNE - 63. dan (B)

clock-img

02.07.2006, 08:40

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro punce!

Danes bo pri meni mesek in pa seveda veliiiiko zelenjave. Naredila bom pečenega piščanca, zraven pa še bučke,  špinačo in solato iz paradižnika, kumar in paprike. Bom naredila toliko, da bo ostalo še za večerjo. Najprej pa si bom privoščila belo kavo, malo kasneje pa še lubenico.

Punce, jaz sem včeraj tako zabluzila, da sem sadje jedla samo za zajtrk. user posted image  V meni je pristalo vse kar sem videla. Katastrofa. In moje počutje danes, namesto lahkotnosti po sadnem dnevu, sem čisto zabetonirana. user posted image  Definitivno bom sadni dan izvedla jutri.

Sedaj pa šibam telovadit.

Pozdravček!

clock-img

02.07.2006, 08:50

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Jaz si sploh ne zaslužim več naziva vztrajna-jem vse kar pride. Včeraj recimo do 16. ure eno naktarino, potem pa smo šli v gostilno in sem se nabasala z ocvrtim piščancem, pesino solato in sladoledom. Doma pa še štrudelj iz črešenj. Kaj češ, pride taki danuser posted image  Sicer sem že zadovoljna s svojo kilažo in imam sedaj namen to obdržat in se ne mislim več mučit z dieto, če bo pa še šlo kaj dol, pa tudi pravuser posted image  Danes še imam tudi ocvrtega pišanca, kaj bo pa za večerjo pa še ne vem.

clock-img

02.07.2006, 10:01

clock-img

amy26

pencil-img

3072

pozdravček,

očitno nas je kar nekaj včeraj grešilo user posted image  se zgodi, tudi jaz, no jaz sem imela včeraj OH dan, za kosilo pojedla pol zelenjavne pice, za večerjo pa nič vsaj to user posted image

danes pa sem spila že jutranjo kavico in mal prej pojedla banano
za kosilo pa bo mesek nevem še kakšen ker bo tašča naredila kosilo + zel.solata
večerja pa še ne vem

jutri sem pa tudi jaz rekla da bova z mojim imela sadni dan namesto škroba

no lepo se imejte pa vztrajajate naprej user posted image

clock-img

02.07.2006, 11:57

clock-img

dory

pencil-img

8852

Dan vztrajne :)...bl mal se nas se slepa tle gor....DEJMO MADONCA :)

z: kava z mlekom + banana
k: dusen piscanec + paradiznik
v: solata z jajcem

vmes pa veliko tekocine :)

clock-img

02.07.2006, 12:01

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Dan!
Tud jst po malem grešim, koliko...bo pa pokazala tehtnica jutri.user posted image
Danes pa tole:
Z:lubenica
K:zelenjava s sirom, solata, kos kruha
V:solata s skuto



_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

02.07.2006, 12:43

clock-img

Ursy12

pencil-img

37

Živjo VZTRAJNE!!!

Mene so pa zgleda vsi zapustili!!! A se vam lahko pridružim??? user posted image
No upam da se bo kera SUHICA kmalu oglasila! Jaz pa sem še vedno ,,vztrajna,, kljub grehom, ki se jim včasih ne morem upret, ampak kilce pa grejo dol ... in to je the best!!! user posted image
Moj dietni urnik se je mal zmiksal, ker sem zluftala vodni dan, pa sem ga nadoknadila in še enega ,,sadnega,, dala zmes, tako sem danes na B dnevu, kot ve.

Z: nektarinka + kava
K: pečene perutke + solata
M: ananas
V: mal greha ( črešnjevo-malinine palačinke )

Lp Urška

clock-img

02.07.2006, 15:28

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Ursy12, seveda se nam lahko pridružiš. user posted image  Tudi nas je na žalost vedno manj, vsaka vzpodbudna beseda pa takooooo dobro dene.

Punce, nekaj sem razmišljala. Včasih sem na hladilniku imela svojo sliko iz najhujših časov (ko sem imela največ kil), z namenom da bi me to odvrnilo od brskanja po hladilniku. Ampak mene je to spravljalo v slabo voljo in ko sem slabe volje se tolažim s hrano. Sedaj pa razmišljam, da bi si gor dala sliko ko sem bila s sabo najbolj zadovoljna, da bi mi to dalo motivacijo da vztrajam še naprej. Imate tudi ve kje "razstavljene" svoje slike za motivacijo?

clock-img

02.07.2006, 17:20

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Evo še mene tuki. user posted image Jao kak zaspan dan je dons. Glih tok da sem zjutri kej po bajt nardila. Zej se pa že cel dan vlečem po bajt k megla. Svašta...

No evo... tkole je oz. bo dons:

Z: kava, korenjček user posted image
K: juha, kajzerica, kos belega mesa (pečen), solata
V: verjetn neki podobnega...

Mejte se fajn... jst se grem pa še naprej meglo. user posted image papa...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem