cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

VZTRAJNE - 59. dan (B)

clock-img

28.06.2006, 05:25

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro punce!

Evo nas, smo že v zadnji tretini naše diete. Se mi zdi, da gre ful hitro vse skupaj.Vodni dan včeraj sem prestala uspešno. Lakote sploh ni bilo! Glede na težave, ki sem jih imela na 1. vodni dan, je bilo včeraj res super. En velik BRAVO za vse VZTRAJNE! user posted image user posted image user posted image   Današnje počutje je pa špica. Se počutim kot peresce.user posted image

Plan za moj današnji jedilnik je pa zaenkrat tak:
Z: lubenica
K: šobska solata
V: sir in kumarice

Pozdravček!

clock-img

28.06.2006, 07:49

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Dobro jutro!

Včeraj me je takooo glava bolela, da mi je zvečer že bilo slabo od tega, da hodit nisem mogla..ampak nisem pa mogla nič pojest, vse se mi je pokonci postavlouser posted image  Ampak smo šli na sreči hitro spat in je danes vse OK..le ponoči sem hodla 3 krat lulatuser posted image

Danes bo pa takole:
Z: jabolka
K: čufti s pirejom (ja, ne bom se danes držalauser posted image )
V: še ne vem (vrjetno kr čokolino)

Lep dan vsem!

clock-img

28.06.2006, 08:49

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Tejči, ti imaš pa danes zeloooo dober meni. Čisto po dieti. user posted image

clock-img

28.06.2006, 11:41

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

No, evo... pa smo preživeli še en vodni dan! user posted image Sicer sem za kosilo in večerjo pila čisto juho (v knjigi od Rine piše, da je dovoljena), drugače pa samo vodo cel dan. Vse je blo cool. Le okoli pol dveh zjutri sem se zbudila, ker me je mal tresti začelo (predvidevam, da je cukr padu, kar je normalno glede na samo tekočino). Ampak smo tut tisto preživeli. user posted image Sicer sem zdle pred kosilom še malce hiperaktivna user posted image , ampak je za zdržat. 

Danes bo pa tkole:

Z: kava, jabolko
K: filana paprika (ja, še od prejšnjega tedna se mi fuuul lušta), solata, juha, kos kruha
V: ribe popečene na vegetki (fileti osliča), solata, kos kruha

Uživite fajn dons k lhka jeeeeeeeeeeeeemo!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.06.2006, 22:24

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Jst sm se danes tud ful najedla ... zelenjave z gorgonzolo, njamsi!user posted image  

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem