cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Torta za krst - štajerska

clock-img

01.09.2005, 23:29

clock-img

Urška*

pencil-img

1286

Ojla!

Kje ste naročile torto za krst? iN kakšne oblike je bila?

clock-img

02.09.2005, 05:27

clock-img

k1

pencil-img

1649

jaz v Selnici ob dravi - ker nas je bilo veliko, smo morali imeti oglato torto, cena je bila ugodna - slaščičarna Danijela.

clock-img

03.09.2005, 17:46

clock-img

lutkica

pencil-img

58

Halo Urška!

Tudi mi se trenutno ubadamo s tem vprašanjem Rada bi imela eno malo v obliki angelčka, sadno in eno v obliki svečke, čokoladno. Pa je težko dobiti ti obliki. Zdaj sem nekaj našla na internetu - foto torte, slaščičarne Romansa. Veliko punc s to slaščičarno ni zadovoljnih, a jaz njihovo svetlo višnjevo obožujem. Verjetno bova naročla odprto knjigo, na eni strani angelčka in napis, na drugi pa Tejino sliko. Polovica bo višnjeve, polovica pa čokoladne. Se grem v ponedeljek dogovorit.
Krst imamo drugo nedeljo, ker je baje bolj svečano, kar med mašo. Upam, da bo lepo in veselo.

Lep pozdrav vsem
L in Teja

clock-img

05.09.2005, 09:12

clock-img

Anonimen

Moja hči je imela za krst prečudovito torto. Naročila sem jo na dolenjskem pri Beti.Če rabite telefonsko številko vam jo napišem.Lepa,nič putra,sadna,...

clock-img

05.09.2005, 13:24

clock-img

Urška*

pencil-img

1286

Bebabeba, hvala, ampak sem iz MB-ja! Tako da je dolenjska malo predaleč. Saj je bil prej naslov tega sporočila Štajerke pomoč, vendar so spremenili naslov da je lažje razvidno in da se lažje najde po iskalniku!

Uživaj....

clock-img

05.09.2005, 15:07

clock-img

lutkica

pencil-img

58

Sem si premislila glede torte oziroma sem dobila telefonsko številko ženske, ki peče torte doma. Baje zelo dobre in ugodne, kakršne želiš. Je iz Selnice, danes jo bom poklicala.
Imeli bomo v obliki odprte knjige, na levi strani narisano svečko in napis, na desni pa slikico angela. Baje, da je možno. Bomo videli.

Lep pozdrav,
L in Teja

clock-img

05.09.2005, 15:20

clock-img

k1

pencil-img

1649

ja tiste torte so tudi ZELO dobre! dobra odločitev!

lp

clock-img

06.09.2005, 22:23

clock-img

Urška*

pencil-img

1286

Lutkica, a mi lahko na privat napišeše njeno tel.št?

Hvala vsem

clock-img

06.09.2005, 23:41

clock-img

Anonimen

Urška*, našo torto lahko vidiš v mojem albumu Krst. Jo je pa naredila ena gospa, ki sama peče torte doma, je pa iz Pobrežja. Naša je stala 10.000 SIT. Sicer pa dobre dela tudi Pika Nogavička v Hočah, cena je malo višja.

clock-img

07.09.2005, 12:11

clock-img

Urška//

pencil-img

615

Ojla

mi smo jo narocili v pohorski kavarni v mb,je bla ful lepa v obliki srcka.
bom dala slikico v album

lp

urška

clock-img

08.09.2005, 00:36

clock-img

Urška*

pencil-img

1286

Blacky, tvoj album od krsta pa itak že skoraj vem na pamet! Brez zamere...

Urška, tudi vaša torta je zelo lepa.

Hvala za informacije.

pa pa

clock-img

08.09.2005, 12:19

clock-img

lutkica

pencil-img

58

Urška* sem ti poslala

LP
L

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem