cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Tiskalnik zajebava-prosim pomoč

clock-img

14.09.2005, 21:17

clock-img

Urška*

pencil-img

1286

Ojla!

Naj opišem stvar!

Ko hočem kaj sprintat, rabi sto let da to natiska, če sploh natiska. Imam pa HP 3v1.
Če pa npr.kaj fotokopiram pa vse lepo deluje. Brez problema. Slika je brezhibno lepa. Samo ko hočem kaj natisnit iz dokumentov ali neta, stvar ne deluje. Takrat pa na vsake 15 min nekaj natisne, pa še slika ni lepa, kot da je barve zmanjkalo, pa je kartuša polna.

Se komu kaj sanja, kaj bi to lahko bilo???

Aja, sem probala že na novo inštalirat printer, pa je isto.

Hvala...

clock-img

14.09.2005, 21:24

clock-img

urška

pencil-img

3136

pojdi na datoteka - natisni - lastnosti (properties) pa poglej kako maš naštimano resolucijo tiskanja )high, normal, draft...) druga ti pa ne znam svetovat. če maš na high bo bolj dolgo printal, pa še več kartuše porabi

clock-img

14.09.2005, 21:36

clock-img

Urška*

pencil-img

1286

Sem šla zadaj gledat, pa imam nastavljeno na normal, tako to ni.

urška hvala ti vseeno!

clock-img

14.09.2005, 21:50

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Kaj pa če so šobe od tonerja zamašene. Probaj dati funkcijo CLEAN, morda bo pomagalo.

clock-img

14.09.2005, 22:48

clock-img

Tasika

pencil-img

635

pod properties imaš tudi zavihek advanced. Tam naj bo naštimano Spool print, start prining immediately. Če bo kaj boljše.

clock-img

14.09.2005, 23:53

clock-img

Urška*

pencil-img

1286

Hvala punce! Smo porihtali!

pa pa

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem