cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Tehnicna pomoc !

clock-img

26.08.2005, 09:55

clock-img

klavdijas

pencil-img

406

Rada bi tale filmcek dala na CD, pa mi ne gre. Ali mi lahko katera pomaga ?

http://www.siol.net/Veseli-Splet/default.asp?site_id=144&page_id=118&article_id=14411805082513263167

Lep pozdrav,

Klavdija

clock-img

26.08.2005, 09:57

clock-img

Nani-nani

pencil-img

198

Tudi jaz rabim pomoč, rada bi nekje našla film Titanic in ga zapekla na cd. Seveda kako?
Ko grem na e-mul, kako pa dalje?
Hvala za pomoč, bom se naučila obljubim.

clock-img

26.08.2005, 11:03

clock-img

Anonimen

Klavdija, ne vem.
Nani, če imaš doma na računalniku inštalirano emule, potem jo odpreš. Ne vem sicer kako točno deluje emule (jaz imam kazaa), ampak nekje moraš imeti iskalnik (search?) in tam notri vtipkaš Titanik, pa ti potem poišče. Potem pa klikneš na izbran file in se ti začne dol na računalnik downloadat. Potem ko bo ti bo dol dalo, imaš pa nekje file My shared folders ali pa nekako podobno poimenovano, kamor se film spravi in potem film od tam preneseš na svoj računalnik. Potem pa zapečeš na CD.

clock-img

04.09.2005, 01:49

clock-img

ales*

pencil-img

130

Delam na tem, da bodo v kratkem na tem forumu tudi neka splošna navodila za inštalacijo in uporabo nekaterih programov, med drugim tudi eMule.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem