cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Težave s tiskalnikom

clock-img

29.05.2012, 12:01

clock-img

honey

pencil-img

2567

Imam težavo s tiskalnikom in sicer mi noče tiskati. Imam tisto večfunkcionalno napravo (ali kako se ji že reče), v glavnem mi skenira in kopira brez problema, ko je treba nekaj natistnit, pa mi napiše, da ni povezave z računalnikom user posted image Pregledala sem vse kable in je vse videti o.k. Kakšna ideja, kaj naj naredim?

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

clock-img

05.06.2012, 11:54

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

09.06.2012, 20:24

clock-img

fery11

pencil-img

8

Če ti tiskalnik še vedno ne tiska in so kabli (priključki) v redu, poglej še  nastavitve tiskalnika.
Tiskanik mora biti  pravilno prijavljen v računalnik. Ukaz Nastavi kot privzeti tisklanik mora imeti kljukico.  
Če ni, to naredi, ponovno zaženi računalnik, prižgi tiskalnik in tiskaj.

clock-img

09.06.2012, 22:10

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

al ti je pa res tiskalni del crknil in ga je treba dat na servis. slaba stran teh kombiniranih naprav je da ko ena zadeva ne dela in jih neseš popravit, si brez vsega, tudi skeniranja in kopiranja..

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem