cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Teža po 4. mesecu

clock-img

04.09.2007, 12:35

clock-img

Žana04

pencil-img

137

Zanima me, kako so vaši otroci napredovali s težo po 4. mesecu, ko ne pridobivajo več toliko kot prve mesece. Vprašanje postavljam, ker smo se v zadnjem tednu (zadnji teden prvega trimesečja) zredili le za cca. 100 gramov, pred tem pa so bile številke bistveno večje. user posted image  V kolikor bi premalo pridobivali, bi začeli z gosto hrano že med 4. in 5. mesecem, sicer bi še počakali.
LP!

clock-img

04.09.2007, 13:33

clock-img

lukec

pencil-img

2260

4. 5800
5. 6160
6. 7020
7. 7500
8. 8400 gramov
Je pa naš bolj visoke pa drobne sorte.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

04.09.2007, 17:15

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Ne se sekirat zaradi tedenskih meritev. Nam je vcasih cel teden kazalo isto steviko, pol pa v enem dnevu 300g gor user posted image Na teden mora it gor po 3 mesecu nekje minimalno 80g. Pocakaj na mesecno meritev teze.
Pa ni receno, da bo GH kaj pomagala - bucka je velik manj kaloricna kot mleko. Pa sploh ni nujno, da bo otrocku vsec, ce ni pripravljen pa se zelo pocasi gre naceloma tole uvajanje.
Zaupaj vase in se lepo dojita naprej.
Aja, nasa se je redila nekje 500g na mesec zadnja dva meseca.

clock-img

04.09.2007, 17:30

clock-img

Strawberrie Cherrie

pencil-img

7788

Tja do 6meseca se je približno konstantno in sorazmerno rediluser posted image , potem so se stvari bistveno upočasnile. 

clock-img

05.09.2007, 23:05

clock-img

Žana04

pencil-img

137

Punce, hvala za odgovore. Včasih mame preveč skrbimo (beri: kompliciramo).
LP!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem