cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Tamponi lezejo ven!

clock-img

27.07.2010, 20:15

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

user posted image  Meni pa tamponi lezejo ven (5 mesecev po porodu)! user posted image  
Očitno je vse raztegnjeno, zdaj pa me zanima, če bodo sploh kdaj nehali ali naj si raje omislim vložke? user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

clock-img

27.07.2010, 20:18

clock-img

**Tinkara78**

pencil-img

992

Omislila sem si Lunette.user posted image Samo pazi, ker sta dve velikosti.

No. Meni tamponi niso nikamor lezli.


< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 27.7.2010 20:33:39 >

clock-img

27.07.2010, 20:42

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

Omislila sem si Lunette.user posted image Samo pazi, ker sta dve velikosti.

No. Meni tamponi niso nikamor lezli.



O tem sem že zadnjič brala debate, ampak meni to nekako ne potegne. Imam raje tampone. Morda bi morala izbrati ta debele. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

clock-img

28.07.2010, 08:03

clock-img

naja17

pencil-img

2696

IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

Omislila sem si Lunette.user posted image Samo pazi, ker sta dve velikosti.

No. Meni tamponi niso nikamor lezli.



O tem sem že zadnjič brala debate, ampak meni to nekako ne potegne. Imam raje tampone. Morda bi morala izbrati ta debele. user posted image



Ker so bolj nezdravi user posted image  Lunette je bolj praktična + bolj zdrava izbira.

clock-img

28.07.2010, 08:07

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

Meni so tudi prve pol leta po porodu (zdaj, po zadnjem porodu, po prejšnjih nikoli) lezli ven user posted image Ampak sem pridno delala keglove vaje in je to nehalo nagajat.

clock-img

28.07.2010, 08:34

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

Omislila sem si Lunette.user posted image Samo pazi, ker sta dve velikosti.

No. Meni tamponi niso nikamor lezli.



O tem sem že zadnjič brala debate, ampak meni to nekako ne potegne. Imam raje tampone. Morda bi morala izbrati ta debele. user posted image



Ker so bolj nezdravi user posted image  Lunette je bolj praktična + bolj zdrava izbira.



To je izbira posameznika. Meni so tamponi čisto ok, pa če so zdravi ali malo manj. Tiste skodelice ne mislim spirat, ker se mi kri gravža. Je lažje tampon zaviti v papir in vreči v smeti. Sorry, tak pač je.

Spelin@, hvala za pojasnilo. Keglove vaje pa jaz kar pozabljam delat. user posted image  Se bom zdaj bolj potrudila in jih delala.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

clock-img

01.08.2010, 07:28

clock-img

misar

pencil-img

1892

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Meni so tudi prve pol leta po porodu (zdaj, po zadnjem porodu, po prejšnjih nikoli) lezli ven user posted image Ampak sem pridno delala keglove vaje in je to nehalo nagajat.



edino to bo pomagalo, pa čim prejuser posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

clock-img

01.08.2010, 07:39

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

IZVIRNO SPOROČILO: misar

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Meni so tudi prve pol leta po porodu (zdaj, po zadnjem porodu, po prejšnjih nikoli) lezli ven user posted image Ampak sem pridno delala keglove vaje in je to nehalo nagajat.



edino to bo pomagalo, pa čim prejuser posted image user posted image



točno to. keglove vaje in še enkrat keglove vaje - čez cel dan. preberi si kako so najbolj učikovite, ko jih izvajaš.

clock-img

20.08.2010, 12:45

clock-img

Lantea

pencil-img

362

Dve zadevici...
Pred desetimi dnevi sem začela jemati tabletke Cerazette. Po enem tednu sem dobilauser posted image  (si nisem mislila, da bom kdaj za M tudi jaz uporabila tale znakuser posted image ). Jezna sem zato, ker sem šele dobrih 6 tednov po porodu, polno dojim. In dvomim, da je čišča, ki se je sicer zaključila po 3 tednih. Je možno, da so te tabletke "sprožile" M?

Druga stvar so pa tamponi. Nisem najboljša prijateljica z vložki, zato sem po treh dneh M začela uporabljati tampone. Vendar me ob vstavitvi in ko ga vzamem ven zaboli, pa potem ga občasno čutim, če se recimo vsedem, al pa tako. Ven mi sicer ne leze. Na pregledu (pred 14 dnevi) je rekla G, da je vse OK. Je imela katera podobno izkušnjo? Bo to minilo?user posted image  Upam da.

clock-img

20.08.2010, 12:51

clock-img

Najki

pencil-img

1593

mislim da fora pri cerazette ni to, da nimas menstre ampak da pride akdar se ji zdi ali pa pac ne pride. cist random. tudi jakost.

tampon te verjetno moti, ker je vagina se presuha od poroda, probaj z najmanjsim

clock-img

20.08.2010, 13:07

clock-img

Lantea

pencil-img

362

Uporabljam najmanjše tampone. Bi pa res znalo bit to krivo, da "sem suha"user posted image . Za menstruacijo pa nisem sicer mislila, da je sploh ne bo, ampak če je možno, da sem zaradi tabletk jo prej dobila. Torej, če jih ne bi jemala, je mogoče še ne bi bilo? Ne vem. no saj zdaj je tu, kaj češ. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem