cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Tametil -kdaj po porodu se predpiše

clock-img

26.08.2007, 11:18

clock-img

Luckica

pencil-img

71

Me zanima ali je res da se tametil predpiše samo na začetku ,ko rodiš??Namreč sem šla k zdravnici in je rekla da se ne dajejo 2 meseca po porodu,ampak na začetku.Pa bi jih potrebovala,ampak ne da user posted image A se lahko dobijo brez receptauser posted image

clock-img

26.08.2007, 15:18

clock-img

suzolinka

pencil-img

353

Tametil predpišejo kadarkoli, ko ti zmankuje mleka! Meni jih je osebna zdravnica 3 mesece po porodu. Lahko ti jih pa tudi ginekolog. Še enkrat jo pokliči in reči. 

clock-img

26.08.2007, 16:37

clock-img

kristel

pencil-img

3

jaz sem tametil dobila 3 tedne po porodu, poleg tablet  pa mi je G dala še nasvet, naj popijem malo piva in da mleko sigurno bo. Matija ima 7 mesecev in ga še vedno dojim, tako da je delovalo.

clock-img

26.08.2007, 18:06

clock-img

Luckica

pencil-img

71

a G tudi predpiše?No,super,bom poklicala.Hvala

clock-img

04.11.2007, 22:39

clock-img

Anonimen

Kaj je Tametil?user posted image

clock-img

05.11.2007, 09:29

clock-img

MiRaNi

pencil-img

610

Tablete, ki so v originalu proti slabosti. Imajo pa neko sestavino, ki naj bi pomagala za večjo količino mleka. Tako nekako. Naj me prosim popravi tista, ki ve več o tem.

clock-img

05.11.2007, 10:19

clock-img

Anonimen

Kakšni pa so stranski učinki jemanja teh tablet?

clock-img

05.11.2007, 21:19

clock-img

MiRaNi

pencil-img

610

Jaz jih nimam.

clock-img

13.11.2007, 14:10

clock-img

Emm

pencil-img

181

Dojenje
Posvetujte se z zdravnikom ali farmacevtom, preden vzamete katerokoli zdravilo.
Majhna količina domperidona se izloča v mleko. Ker varnost zdravila za dojenčke ni potrjena, med zdravljenjem s Tametilom odsvetujemo dojenje.

clock-img

13.11.2007, 14:16

clock-img

emaa

pencil-img

7450

jaz nisem imela stranskih učinkov. 

clock-img

13.11.2007, 14:38

clock-img

Petraa

pencil-img

1205

Jaz sem jih dobila ko je mali imel 2,5 mesecev. pediatrinja mi jih ni hotela,češ da se samo takoj po porodu jemlje. sem klicala g in dobila. nisem imela nobenih stranskih učinkov

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem