cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ta vztrajne, 4.D (S)

clock-img

09.11.2006, 07:18

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Živjo,

danes pa vitaminčki. Juhu, sem že začela s kakijem, njami.
Upam, da mi bo uspelo.

lep dan

_____________________________

Ba

clock-img

09.11.2006, 08:27

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

Jutro!

Ve imaste vitaminčke, jaz bom jedla pa ribice in solato mmmmmmmm kak do dobro komaj čakam kosilo. za zajtrk bom zdle pojedla 2 mandarini, za večerjo bom pa pojedla eno jogobelo z musliji.
Sicer pa veliko sadja pojem pa je-ko shujšam 10 kg pol bom pa še telovadit začela-zdaj sam malo več migam z otrokoma, potem pa intenzivno, da se preveč ne pretegnem ker par let nisem aktivno telovadla user posted image

clock-img

09.11.2006, 08:28

clock-img

ELENCA

pencil-img

81

Ojla!

Ja vitaminčki, sem si že nabavla zalogo za cel dan. V glavnem mandarine, banane , jabolka.
Niso teli dnevi ravno po mojem okusu, samo za lepoto je treba malo potrpeti a ne?user posted image

lep dan še naprejuser posted image

zdele pa user posted image mmm

clock-img

09.11.2006, 08:44

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Dobro jutro!

Pri nas pa bodo na sporedu mandarine, pomaranče, jabolka, hruške in seveda melona.

No, zdaj pa hitro na jutranjo kavico, potem pa veselo na vitaminčke!

Saj bo hitro minil ta dan!

clock-img

09.11.2006, 09:51

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Jutro!

Ve imaste vitaminčke, jaz bom jedla pa ribice in solato mmmmmmmm kak do dobro komaj čakam kosilo. za zajtrk bom zdle pojedla 2 mandarini, za večerjo bom pa pojedla eno jogobelo z musliji.
Sicer pa veliko sadja pojem pa je-ko shujšam 10 kg pol bom pa še telovadit začela-zdaj sam malo več migam z otrokoma, potem pa intenzivno, da se preveč ne pretegnem ker par let nisem aktivno telovadla user posted image



Kiki, a se lahko ti prestaviš v kako drugo skupino?
Pa brez zamere.

No, jaz sem za zajtrk 1 banano, za naprej pa še ne vem.

clock-img

09.11.2006, 10:08

clock-img

rozarozica

pencil-img

48

KIKI pridruži se nam Vztrajnim 2. Jaz tudi tukaj nisem zaželena user posted image

clock-img

09.11.2006, 10:14

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: rozarozica

KIKI pridruži se nam Vztrajnim 2. Jaz tudi tukaj nisem zaželena user posted image



Ne vem, kaj je tako čudnega, da smo si ljudje različni?user posted image  Hvala bogu, da smo. To je čar življenja. Pač ene moti, druge ne.
Če katero moti, da sem v tej skupini, pa naj pove. Jaz se rade volje umaknem.

clock-img

09.11.2006, 11:12

clock-img

Anonimen

Jupi,V-I-T-A-M-I-N-Č-K-I!

Danes bom papcala mandarine,banane,za kosilo zelenjevno juho,pol pa bomo še vidli naprej...Uspelo nam bo!!!

clock-img

09.11.2006, 12:39

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Danes sem za zajtrk zmazala suhe slive, malce kasneje 1 jabolko, potem grozdje, zdaj sem pa spet lačna. user posted image  
No, bom tudi jaz potrpela z vitaminčki, saj za ceno lepote se splača, a ne? user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

09.11.2006, 19:07

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

Kiki, a se lahko ti prestaviš v kako drugo skupino?
Pa brez zamere. -

in kaj te natasa77 tako moti pri meni-da pač ne hujšam po enaki dieti kot ti al kaj???
Ne ne grem stranuser posted image

clock-img

09.11.2006, 19:30

clock-img

Anonimen

Hej KIKI!
Ni panike. Jaz sem samo hotela, da bi bilo vse skupaj malo bolj enotno, ker je bila res zmešnjava. Ena je bila tri dni pred nami, ena tri dni za nami, jaz pa niti vedla nisem kdo sem jazuser posted image . Ker brez čokolade mi živeti ni.user posted image

Drugače mi pa kaže že danes -2kg. Ampak to je verjetno bolj izguba vode kot kaj drugega.

clock-img

10.11.2006, 09:12

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

natasa77 men se pa ne zdi pomembno koliko je kdo pred tabo za tabo vmes ali na starni z drugo dieto. jaz mislim da je bistvo da se spodbujamo da zdržimo do konca, do cilja, da bomo zadovoljne inda si svetujemo - al jaz ne razumem kajje smisel foruma hujšanje.

sicer pa bravo za -2 kg, tud jaz imam -2 tak da upam da v ponedeljek pokaže -3 user posted image
pa grem do konca do junija v zelo počasnem tempu da sem za poletje pripravljena za 1. obletnico poroke mojega dragega odpeljat za en večer nekam na noro zabavo v dvojeuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem