cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Stolček za hranjenje - manjši !

clock-img

04.09.2012, 20:03

clock-img

rujanja

pencil-img

12

Zanima me, kakšen stolček za hranjenje ste kupile tiste mamice, ki nimate prav veliko prostora - pri meni je namreč problem prav prostorska stiska in si ne predstavljam, da bi imela v kuhinji stolček z ogromnimi "nogami", ki zasedejo več kot en stol. Gledala sem stolček iz ikee, ki je manjši, pa me zanima ali je še kak podoben.
Hvala vam za nasvete in lp!

clock-img

05.09.2012, 19:22

clock-img

urška

pencil-img

3136

Mislim da tudi trip trap ne zavzame veliko prostora.

clock-img

05.09.2012, 20:38

clock-img

cilla

pencil-img

763

Jaz imam bolj malo prostora v stanovanju in dvojčka, torej vse rabimo dvojno user posted image
Stolčka za hranjenje imamo 2 Ikeina Antilopa. Nabavila sem si še enega zložljivega potovalnega stolčka Idea od Cam, ki se namesti na običajen stol za odrasle, če bi se nam Antilop ne obnesel. A se kljub pomanjkanju prostora (Ikea rulz z rešitvami za malo placa) stola prav fino obneset_a, pa še otroka sedita not lepo, v unih velikih stolonih (probali smo Peg Perego Prima Pappa) sta se kar zgubila not, mizica jima je tudi na najnižji stopnji prišla direkt pod brado. Tako da... Antilop je zakon, pa še poceni (20€ nov, na bolhi rabljen od 10€ naprej). user posted image Priporočam.

< Sporočilo je popravil cilla -- 5.9.2012 20:41:24 >

clock-img

06.09.2012, 09:39

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

18.09.2012, 09:58

clock-img

tečla

pencil-img

156

Mi smo imeli zložljivega lesenega z mizico ki se z lahkoto odstrani. Kupljen je bil v Leclercu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem