cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Splišni, Al bina,...

clock-img

04.01.2006, 09:38

clock-img

Anonimen

... in ostale uspešne hujšarice.
Sem že včeraj nekam med strani napisala pa niste našle, zdajle pa ne najdem več niti jaz user posted image :

- sadni dan: sadje se lahko je na vsaki dve uri - baje. Kolikšna je količina sadja na posamezni obrok?

- škrobni dan - danes: krompir ali riž; kolikšna je količina krompirja oz. riža za kosilo? Kaj vem, morda koliko pesti riža ste dale v vodo ali količina glede globokega krožnika.


clock-img

04.01.2006, 09:41

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Za kosilo poln jušni krožnik ( pa ne da seravno ven kotali iz njega), za večerjo polovico. A mam pravilno informejšn?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

04.01.2006, 09:43

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

*na sadni dan na dve uri ješ sadje in sicer po en ali dva kosa.

*Vedno za kosilo poln globok krožnik . To je nekje pest surovega riža( nekuhanejga).
Sicer pa ni panike, če malo več poješ. Važno je, da ne stardaš oz. da se v obroku fajn naješ .

Jaz nisem nikoli fuul natančno merilo globočino krožnika in sem tudi fajn shujšala.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

04.01.2006, 09:46

clock-img

Anonimen

Ja, muki, imaš.user posted image  Čeprav jaz sem bolj jedec in tega nisem prav pretirano upoštevala, posebej za večerjo sem si kar poln krožnik pripravila. Res, človek ne sme biti lačen, ker potem je več možnostiza kakšno goljufanje.
Kar se pa sadja tiče, pa ne vem, jaz sem jedla zelenjavo, enako kot ostale dni za kosilo in za večerjo. Pa saj ali lahko sadja toliko poješ, da bi ga lahko bilo preveč? Jaz niti slučajno ne.user posted image  Po moje po dva sadeža oziroma  tako kot sicer za zajtrk.

clock-img

04.01.2006, 09:47

clock-img

Anonimen

Evo, Cukrček pravi isto, pa še nisem brala njenega odgovora, ko sem pisala.user posted image

clock-img

04.01.2006, 09:49

clock-img

Anonimen

Uh, jaz bi pa samo od sadja lahko živela... če bi lahko zraven jedla jogurte in suho sadje, potem takoj podpišem.
Pri meni je velika nevarnost, da na sadni dan spraznim shrambo, zato me zanimajo količine - ker pravil se pa držim. user posted image

clock-img

04.01.2006, 10:33

clock-img

Anonimen

Tudi jaz imam vprašanje glede sadnega dne. Če za kosilo jem zelenjavo, ali lahko za večerjo jem mešano sadje, torej sadno kupo. Nekje sem namreč zasldela, da na sadni dan lahko mešeš sadje skupaj. Za amlice in zajtrk vem da ne. Pa je tudi na sadni dan treba jesti isto za kosilo in večerjo, ali lahko za kosilo zelenjavo, za večerjo pa sadje? user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

04.01.2006, 10:41

clock-img

Anonimen

Po moje da lahko.user posted image A pa moraš to jest?user posted image

clock-img

04.01.2006, 11:21

clock-img

Anonimen

Kaj zdej - a mešano sadje? A za kosilo zelenjavo, za večerjo pa sadje, pa lahko?
Pa lahko več sadja ne? Vsaki dve uri?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem