cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Sojini kalčki

clock-img

01.05.2006, 12:42

clock-img

svoja

pencil-img

29

Že dva škrobna dneva zapored sem se basala s praženimi sojinimi kalčki iz bližnje kitajske restavracije. Meni je ta okus tako njamiuser posted image  Poleg riž in ne potrebujem ničesar drugega.

Potem sem malo brskala po netu, da bi ugotovila, koliko kalorij imajo. Na skoraj na vsaki strani sem naletela na drugačen podatek. Očitno si niso enotni v merjenju. Od 80 kcal/100g pa tja čez 200. Sem bila kar malo negativno presenečenauser posted image  Precej za tako nedolžne zadevice.

Ampak odpovem se jim pa ne. Raje rižu. In za kosilo samo konkretno porcijo praženih kalčkov. user posted image

clock-img

01.05.2006, 13:35

clock-img

al1*

pencil-img

2246

80 kalorij pa res ni veliko. Pa tudi 100 g kalčkov je kar nekaj. So pa zelo hranljivi in vsebujejo veliko železa. Tako da kar brez slabe vesti. 

_____________________________

lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem