cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Shranjevanje izčrpanega mleka

clock-img

22.12.2007, 09:34

clock-img

bušbuš

pencil-img

29

Imam vprašanje v zvezi z izčrpanim mlekom.Zanima me, ali lahko mleko, ki sem ga izčrpala in hranila v hladilniku, nato pa ga segrela ponovno dam v hladilnik.  Moja pupa ima namreč zadnje čase čuden apetit in včasih vstran zlijem precejšnjo količino mojega mleka, ker ga ne popije. Ali ga lhko ponovno uporabim?
Upam, da sem jasno zastavila vprašanje in da ima klatera izkušnje s tem. Hvala!

clock-img

22.12.2007, 11:35

clock-img

Nataša G.T.

pencil-img

14

kolikor jaz vem pogretega mleka naj ne bi še enkrat pogreval oz. shranjeval za prihodnjič, ker je pač večja verjetnost, da se razvijejo kakšne klice. je pa res, da sem jaz tudi kdaj pa kdaj dvakrat pogrevala mleko, pa ni bilo nič narobe.

po občutku.

clock-img

22.12.2007, 12:12

clock-img

Solero

pencil-img

466

Jaz pustim tisto, kar ostane v flaški v mlačni vodi in mu čez kake pol ure spet ponudim. Mi je škoda stran metat, ohlajat in pogrevat pa raje ne bi.

clock-img

22.12.2007, 12:15

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Pogretega mleka ne smeš ponovno ohlajat.

clock-img

22.12.2007, 15:14

clock-img

bušbuš

pencil-img

29

Hvala za pomoč.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem