cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Savna med nosečnostjo

clock-img

06.09.2007, 22:45

clock-img

MamiBom

pencil-img

88

Morda že ima katera izkušnje - ne vem, ali je savna primerna za nosečnice ali ne? Ravno danes sem razmišljala, da bi spet hodila v savno ...

Kak nasvet? user posted image

< Sporočilo je popravil win -- 1.1.2008 22:31:55 >

clock-img

06.09.2007, 23:54

clock-img

gaya24

pencil-img

944

savna med nosečnostjo ni primerna, niti tisti jacuzzi bazencki v termah, ker je v njih voda 40 stopinj ali več.

clock-img

07.09.2007, 08:01

clock-img

nuala

pencil-img

1653

Ne, savna v nosečnosti ni primerna.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

clock-img

07.09.2007, 08:37

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Ne savno odsvetujejo, tudi kopanje v bani ni priporočljivo v vroči - bolj topli vodi.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

07.09.2007, 09:02

clock-img

smigli

pencil-img

1088

Meni je moja ginekologinja svetovala, da lahko sam ne predolgo in ne na previsoki temperaturi. Med nosečnostjo sem bila v Olimijah, kjer si lahko izbiraš savne tudi po višini temperature. Jaz sem hodila v tiste z manj, bila sem zelo kratke intervale in mi je tako pasalo, sem bila kot prirojena. Nisem pa hodila v jacuzzi in pila sem ogromno vode.
lp

clock-img

07.09.2007, 09:21

clock-img

Aja32

pencil-img

1649

Jaz sem obe nosečnosti hodila v savno - seveda ne proti koncu... Sem šla pa vedno v savno z nižjo temperaturo in visoko vlažnostjo, pa seveda skrajšala sem čas... Pa ni bilo nikoli nič narobe... 

clock-img

07.09.2007, 21:35

clock-img

koala

pencil-img

5539

Meni jo je g odsvetoval, prav tako solarij.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

07.09.2007, 21:46

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

IZVIRNO SPOROČILO: gaya24

savna med nosečnostjo ni primerna, niti tisti jacuzzi bazencki v termah, ker je v njih voda 40 stopinj ali več.




Enako.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

16.09.2007, 15:14

clock-img

MamiBom

pencil-img

88

Uh hvala za toliko odgovorov ... v solarij ne hodim, za savno pa nisem bila ziher kako je s tem. Hvala dekleta user posted image

clock-img

27.09.2007, 14:15

clock-img

vitka

pencil-img

1

Kako pa je s savno v obdobju dojenja - a lahko hodimo?

clock-img

25.10.2007, 14:25

clock-img

MikyMiska

pencil-img

94

Jaz plavam v bazenu 1 krat na teden in se grem tudi savnat, ampak res za kratek čas. To pomeni, če sem prej bila 20 minut v savni , sem zdaj največ 10 minut pa še to samo 2 krat, vmes pa dolgo ohlajanje. V jaccuzi ne grem. Jaz pa hodim v savno že od malega in sem na to navajena. V pozni nosečnosti verjetno ne bom več hodla.

Poslušaj svoje telo, saj te samo opozori :)

clock-img

27.10.2007, 16:01

clock-img

papica2

pencil-img

102

Mi imamo savno doma oz. pri mojih starših. Pred prvo nosečnostjo sem se tako savnala vsaj dvakrat tedensko. Še preden sem vedela, da sem noseča, mi je začelo v savni delat slabo in sem savnanje popolnoma opustila. O savnanju med nosečnostjo sem potem prebrala malo morje stvari in si niti strokovnjaki niso edini ali je OK ali ne. Pri kakšnih štirih mesecih nosečnosti sem potem šla za par noter in mi je pašalo. Med dojenjem pa sem bila kar precejkrat v savni in mi ni nič škodilo, še več mleka sem imela potem. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem