cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Sanjska poroka - Prosim za glasove

clock-img

13.07.2012, 21:28

clock-img

Nincheq

pencil-img

49

Pozdravljene,
S fantom tekmujeva za sanjsko poroko ki jo organizira zadovoljna.si, in bi vas prosila, če si vzamete par sekund in nama podarite glas. PAR NINA M. in TADEJ G. :)
Glasuješ lahko 1x dnevno.
Za vsak oddan glas se vama iz srca zahvaljujeva.

http://zadovoljna.si/rubrika/sanjska_poroka_pari#3

clock-img

13.07.2012, 22:11

clock-img

poopsie95

pencil-img

102

Glas oddan. Lahko vprašam kako to, da sta se odločila za to?

clock-img

14.07.2012, 13:10

clock-img

Nincheq

pencil-img

49

Najlepša hvala! :)
Prilika, želja... če se že poročiš se morš "ornk", da je nepozabno, pravljično... torej, če ne bo zastonj se nebom nikol :P Za tak denar mam grem rajši 3x letno na drag dopust :) hehe.

clock-img

14.07.2012, 14:14

clock-img

MioBambino

pencil-img

410

Veliko vas tekmuje(sem kar presenečena nad številom parov).user posted image

Jaz pa ne nasedam na to, da bi se poročila zdaj, ko je zastonj, drugače pa raje dasta za dopust- če si nekdo iskreno želi poroke, se zanjo odloči tudi v bolj skromni različici. Še vedno sem mnenja, da se poročiš zaradi zakona z partnerjem, ne pa zaradi zabave, ki ti jo ponuja poročni dan.

Prava ljubezen se ne meri v razkošju poročnega dne- prava ljubezen se meri sreči dveh partnerjev, ki sta skupaj v zakonu.

Vseeno dobiš moj glas- morda pa vama uspe.user posted image

clock-img

14.07.2012, 15:01

clock-img

Nincheq

pencil-img

49

Lepo si povedala. In se strinjam s tabo. Vendar srečno zaljubljen si lahko tudi brez poroke, tisto je le na papirju. Sama že od malega sanjam o razkošni poroki, vendar tako globoko zato nebi želela seči v žep. Če je možnost, jo je treba izkoristiti, zakaj ne user posted image Drugač pa moj pravi, si boš šla sam priimk spremenit pa bo :D haha, definitivno ne user posted image
In hvala za glas user posted image

clock-img

14.07.2012, 17:33

clock-img

gsatalema

pencil-img

568


IZVIRNO SPOROČILO: Nincheq
Vendar srečno zaljubljen si lahko tudi brez poroke, tisto je le na papirju.

Z tem pa se v celoti ne bi mogla strinjat! Če si zaljubljen, tako ali tako si, z papirjem, ali brez..... Papir je pa nekaj več,.. neka dodana vrednost, katero okusiš šele ko jo doživišuser posted image

clock-img

14.07.2012, 18:04

clock-img

_saskia_

pencil-img

44

Glas oddan..vso srečo vama želim user posted image

clock-img

14.07.2012, 19:16

clock-img

SMT3

pencil-img

632

Jaz vaju pa ne najdemuser posted image Vem,da nekje sta.....user posted image

clock-img

14.07.2012, 20:43

clock-img

Nincheq

pencil-img

49

Hvala za vsak glas :)

SMT3 na 4 strani :)

So pa fuuuul bedasto te prijave organiziral... vsak dan dodajo nove prijavljene, torej tisti, ki smo se prijavili v prvem dnevu imamo več dni na razpolago za nabiranje glasov kot tisti ki so se prijavili po 4 ali 5 dneh. Fer play bi blo da bi vse prijavljene naenkrat objavili, potem pa naj se začne glasovanje.

clock-img

15.07.2012, 01:08

clock-img

tinncyka

pencil-img

2510

Pozdravljene !
Tudi miva sva se prijavila na sanjsko poroko ... in bi vas prosila za glasove.
Za vsak glas se vam iz srca zahvaljujeva!!
Glasujete na koncu članka s klikom na zvezdice! hvala še enkrat!!
http://zadovoljna.si/clanek/sanjska_poroka_pari/martina-esih-in-miran-senica.html
Nina sem glasovala tudi  za vaju in se opravičujem ko sem si temo sposodila user posted image  držim pesti za obe user posted image user posted image
lp


_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

clock-img

15.07.2012, 14:05

clock-img

Nincheq

pencil-img

49

Tinncyka, imata tudi moj glas ;) vso srečo! :))))

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem