cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

S čim nad trebuh

clock-img

02.08.2007, 09:48

clock-img

monja79

pencil-img

215

Pozdravljene!

Zanima me, s katero kremo (po vaših izkušnjah) se naj lotim ovelega trebuha, da bi se koža skrčilauser posted image . Katera krema je za to najboljša in najbolj primerna?

Saj bom telovadila tudi in delala trebušnjake. Samo tale odvečna koža mi ni všeč in se mi zdi, da tudi trebušnjaki ne bodo pomagali, zato bi šla nad njo s kremo. KAtero?

Hvala za odgovore.

Lep pozdrav, Monja

clock-img

02.08.2007, 09:51

clock-img

moci

pencil-img

5572

najbolje z macolouser posted image

resno. mislim, da ne bodo kreme pomagale. kako dolgo po porodu pa si? meni se je lepo počasi sama prilagodila

clock-img

02.08.2007, 09:57

clock-img

frufru

pencil-img

2857

pravjo, da 9 mesecev da se raztegne in isto, da se skrčiuser posted image jaz sem kak mesec mazala s tistim rolonom od garnierja proti celulitu. Je fino hladilouser posted image , ko je bilo zunaj pasje vročeuser posted image user posted image user posted image , pa je bilo malo bolj napeto

clock-img

02.08.2007, 10:06

clock-img

Anonimen

Vichy ima kar nekaj izdelkov za nego kože po telesu. Vprašaj v lekarni.Tam ti bodo znali najbolj svetovati.
Mogoče kakšen liposyne ali lipometric,....

clock-img

02.08.2007, 10:38

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Jaz bi pa bol kot kakšno kremco predvsem ta predel masirala s kakšnim oljem , pa stiskala pa tako šipala če veš kako mislim in to redno vsak dan, pa mogoče hladno-topel tuš, po moje bi se moral popravit, sicer ne vem kolk imaš tega ampak vse je bolje kot nič.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

02.08.2007, 10:50

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

Jaz sem nosla vsakič po porodu trebušni pas,je res pomagalo.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

02.08.2007, 11:34

clock-img

Lenny

pencil-img

3241

Nivea ima kremo in mleko za telo za povečanje čvrstosti kože. V kombinaciji s trebušnjaki imam trebuh raven in gladek tudi po dveh porodih.
Pa vztrajnost potrebuješ. Veliko uspeha!

clock-img

02.08.2007, 11:48

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

kreme gor, kreme dol, ko se ti enkrat tako nategne trebuh ni nikol več isti. Sčasoma se že malo unese ampak isti pa ni več. In po vsakem otroku je vse skupaj malo bolj zrahljano. Jaz imam dva otroka, pa isto kil kot preden sem ju imela. Sam ko se prepognem, se tisti špehec povesi dol, pa da se ubiješ. Pa kaj pol. Kaj bo šele po tretjem, četrtem otroku? Ni tolk pomembno.

clock-img

02.08.2007, 11:54

clock-img

Eca

pencil-img

1305

Še ena opcija - pod nož user posted image , pa da ti odrežejo odvečno kožo.

Jaz sem tudi sedaj po drugem porodu kile -2, koža na trebuhu pa nagravžno visi. Pa telovadim vsak dan, tebušnjaki na 101 načinuser posted image , pa zaenkrat brez nekega učinka. Trebuh je popolnoma izginil, samo koža pa nočeuser posted image .

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

clock-img

02.08.2007, 16:27

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Hm, jaz se ne mažem dosti, kadar se, se kar z afroditinim mlekom za telo, jutri bo 4 tedne od poroda in nimam več kaj dosti trebuha, obseg pasu imam 69,5 cm, sem se zate zmerila, heheuser posted image . Je to še vedno 7 cm več kot pred user posted image , ampak se mi ne zdi kritično, saj je komaj 4 tedne... Tak da meni se zdi, da se koža kar skrči sama od sebe... Res je pa, da veliko šetam s tamalo, heheuser posted image

clock-img

03.08.2007, 11:42

clock-img

lunca2

pencil-img

2265

Lenny a si mislila na tole kremo od Nivea
user posted image
ali ta losjon
user posted image


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

clock-img

07.08.2007, 10:04

clock-img

Lenny

pencil-img

3241

To ja! Jaz sem bila zelo zadovoljna.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem