cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SUHICE 4. DAN - VITAMINI

clock-img

31.05.2006, 21:36

clock-img

Anonimen

no pa smo prebrodile saj zame najslajsejši dietni dan :) pica je bla slastna, sladoled pa tudi :) nisem vedla da carte dor al kaj je že dela tko slastne sladolede. vzela sem unga z okusom milka. mljask!:)

no jutri nas pa čakajo vitaminčki. tega dneva se tut že prov veselim, saj sem založena s slastnimi jagodami in čašnjami s katerimi me je oskrbela frendica, pa bananami, pa še bananin in jabolčni čips sem si omislila samo s tem ni za pretiravat. pa grozdje, banane in breskve. joj sej mam preveč za en dan :)) bo pa še možek mal pomagal :) pa še kuhat mi ni treba jutr. kako prisrčno user posted image
no drugače se na vitaminski dan lahko uživa tudi solate al pa kuhano zelje ali repo če vam sadje ne gre prov v slast. v glavnem vitamine!

seveda se nam pa lahko pridruži pri hujšanju tut še kaka frišna k je v pondelk zamudila štart! ni problema! volje in motivacije je za vse če se bomo fajn vzpodbujale! pa v glavi se je treba odločit! ne samo ah bom začela pa če bom bom drgač pa vseen če tut ne. pol je vseen če ne začneš pa se raj ne sekiraš in ne obremenjuješ z dietami. dokler v glavi nimaš spucan je brezveze kar kol hujšat k se samo trpinčiš. zato anonimna predvsem tebi govorim. raj uživej v hrani če nisi v glavi odločena da je zdaj pravi čas zate! ne se mučit! ko pa boš 120 % prepričana da zdej je pa treba neki narest zase pol pa začni!


gremo naprej! jupijej!!! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil LARA -- 31.5.2006 21:39:08 >

clock-img

31.05.2006, 22:03

clock-img

XXYY

pencil-img

858

No, pa se pridržujem tudi jaz jutri. Malo z 3 dnevno zamudo, ampak mislim, DA NIKOLI NI PREPOZNO ZAČETI.
 
Jaz sem pa rekla, da bom jutr imela tak jedilnik:

zajtrk: bela kava in 2 breskvi
kosilo: solata ali pa kuhana cvetača (ne vem še točno)
večerja: češnje, breskev ali kaj drugega - v glavnem bo sadje

No, poročam jutri zvečer kako bo. To bo moj najlubši dan hujšanja.

Se slišimo.

clock-img

01.06.2006, 07:30

clock-img

April

pencil-img

5459

Jutro!

A si cel sladoled zmazala Lara? user posted image  Jaz bi težko sam pri dveh kepcah ostala. Včeraj sem pojedla tisti kos torte. Zraven pa še en lonček mlečnega riža. To pa zato, ker ga sin ni hotel, stran hrane pa ne mečem rada.

Danes pa sadje na sto načinov. Zjutraj sem pojedla suhe slive in si skuhala jabolčno čežano za potem. V hladilniku imam pa še kislo zelje.Mi je včeraj tako zapasal.

Ovčka super, da nas je več. Smo že tako majhna skupina, pa se bojim, da ne bomo izumrli pred ciljem. user posted image
Na kaj pa ti ciljaš?

clock-img

01.06.2006, 07:39

clock-img

Kinokija

pencil-img

507

Kako je pa s pijačami? Kava, pa podobno? i am coffee adicct user posted image
Danes imam RD, pa bom najbrz malo zamehurla.user posted image

kaj danes lahko tudi zelenjavo ješ?

< Sporočilo je popravil Kinokija -- 1.6.2006 7:40:51 >

clock-img

01.06.2006, 08:22

clock-img

Anonimen

uf, lara, tole tvoje pisanje je pa tako spodbudno, da bi jaz že zdavnaj bila vsaj za nekaj časa zraven, če ne bi imela zlomljene roke in tako ne morem kuhat. sem ravno malo začela pred padcem, potem pa nehala, ker ne morem vseh okoli mene terorizirat, kaj naj mi posebej skuhajo.
škoda, z vami bi bilo lahko, ko imate tako super liderco. bravo!user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.06.2006, 08:23

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Kinokija

Kako je pa s pijačami? Kava, pa podobno? i am coffee adicct user posted image
Danes imam RD, pa bom najbrz malo zamehurla.user posted image

kaj danes lahko tudi zelenjavo ješ?



kave lahko kolikor hočeš, le da brez mleka. se navadiš, če sem se jaz, se lahko vsak. Jaz že zdavnaj po dieti kave sploh več ne pijem z mlekom, mi po gnoju smrdi.user posted image
Zelenjavo lahko, le da samo kuhano, nič zabeljeno.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 1.6.2006 8:24:37 >

clock-img

01.06.2006, 08:24

clock-img

damjanai

pencil-img

44

Kinokija  vse  naj naj  za tvoj praznik ...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  te si  lahk  privoščiš v neomejenih količinah , ker ne  redijo ... sam  pismo a nis mogla počakat z dieto  do  tvojga  praznika pa pol začet ... vseen  vse  naj naj pa da se ti  izpolnijo  vse  skrite želje user posted image .

a  katera  ve kako  velike  kepice sladoleda  imajo v mislih , ko  napisejo  tri kepice user posted image , ker  pri men so  lahko  tri  kepice tudi pol  banjice ...ker  nisem imela tocnih podatkov, grešit pa  tudi nisem  hotela .. sem se sladoledu z velikim  trpljenjem  in mukami odpovedala ... namest  tega sem  spila pa  1 l čaja ... ( pisi  beri ...res  mucno  ampak  uspelo  mi je spit grenek  čaj ) . Mislim kaj  vse  ne naredimo za  lepoto ..user posted image

no danes pa sadje .... juhej ...
Uboga  moja  tehtnica user posted image , očitno ji je  prekipelo  moje  skakanje na  njo  pa preverjanje kako  gramčki letijo  dol pa je  raj  kr manj  pokazala  dans  zjutr

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.06.2006, 08:33

clock-img

Anonimen

no moj vsakodnevni prekršek je bela kava. ma j*** ga se ji ne odpovem pa če bo zarad nje pol kile šlo manj dol :) sladkam si pa vse z natrenom ker enostavno grenkobe v živlen ne prenašam user posted image

ja dons se lahko je tut kako zelenavo ampak nej bo taka bl ta "nenasitna" :) ne krompir recimo :)

ja sladoleda sem kr dost zmazala kr ene 3 konkretne kepice :) sej naslednič bom pa res raj kako torto :)

ja spliš kva si pa delala z roko?

kinojija teb pa hepi brzdej user posted image , pa dons si kr prvoš jutr pa naprej! user posted image

clock-img

01.06.2006, 08:43

clock-img

April

pencil-img

5459

kinokija vse naj naj, lahko si privoščiš sadno torto, tako se boš vsaj malo držala diete user posted image .

Jaz vsak dan zjutraj pijem zelenkota z mlekom. Temu se pa ne odpovem.  prvič je bilo isto in sem vseeno lepo hujšala.

A ste ve tud nonstop lačne? Joj jaz sem že tisto zelje zmazala.

clock-img

01.06.2006, 09:38

clock-img

Kinokija

pencil-img

507

Hvala za želje, dons res ni dan ta prai za začetek diete, ampak ko mine, pa začnemo. Bom pila popoldne domači borovničev liker, skor isto, a neuser posted image

clock-img

01.06.2006, 09:43

clock-img

damjanai

pencil-img

44

kinokija ... borovničke  itak sodijo  v današnji  jedilnik , šnopček ....je pa  preventiva  če  bi  slučajn  bil kak  bacil  na borovničkah ... tko da  itak nič ne  grešišuser posted image user posted image

clock-img

01.06.2006, 10:01

clock-img

anadejka

pencil-img

1742

No evo superca user posted image user posted image user posted image  jest se vam tut pridružim,mal z zamudo ampak nič hudega.
A danes imaste sadni dan?No glih prav,jest sem tut že zjutrej začela z grozdjem,k mi je full zapasau,pa se ga bom kr držala čez dan,popoldne pa solatko.Sej smem ane?
Kaj pa jutri sledi?
Sm še frišna hujšarca pa še ne vem.Se bom pa kr navadla.user posted image
Všeč mi je da vas je toliko tukaj,ker sama vem da ne bom zmogla.

clock-img

01.06.2006, 10:09

clock-img

April

pencil-img

5459

super vedno več nas je user posted image . Jaz bi najbrž že nehala, če se ne bi prijavila v skupino.

Anadejka jutri so na vrsti beljakovine. Za zajtr imaš sadje, za kosilo in večerjo kaj mesnega. Jaz ne maram tok mesa, zato rajši jem jajca ali sir. Pa veliko zečenjave zraven. Ješ samo eno vrsto beljakovin. Ne mečat recimo jajca in sir. Za večerjo je isto kot za kosilo le pol manj. Jaz za kosilo že vse pojem, za večerjo imam pa ponavadi kakšne druge beljakovine kot za večerjo. Zraven kosila lahko poješ tudi košček polnozrnatega kruha in spiješ bistro juho.

clock-img

01.06.2006, 10:40

clock-img

anadejka

pencil-img

1742

Hvala Apriluser posted image
Tut jest ne maram preveč mesa,tko da bo verjetno solata z jajci,mnjamuser posted image
Drgač pa sem si že sprintala iz neta to 90-dnevno ločevalno dieto,pa se bom že navadla user posted image
Verjetno pa bom imela še dosti uprašanjuser posted image

pa pauser posted image

clock-img

01.06.2006, 14:50

clock-img

Lidy

pencil-img

271

Punce pravi zeleni čaj pred obrokom, je baje dobr ker ne vem točno kva user posted image  dela z nekimi zadevami na F user posted image .
No ja po domače, če piješ ta čaj začnejo ocvirki letet s tebe user posted image  .

Ne resno zeleni čaj pomaga pri hujšanju. Resno!!!!
Ampak mora biti res ta pravi ne un iz vrečke 1001 cvet, pa po navodilih ga moraš skuhat zato da ni grenak, sej ti prodajalka svetuje.

Čavči

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem