cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE...jutri začnemo:)

clock-img

06.08.2006, 21:53

clock-img

Anonimen

Sm nas kar poimenovala-se mi je ideja utrnila danes,v živalskem vrtu!Upam,da katera ne zameri-ali pač?!

Jutri začnemo.Hitro je prišel ta dan.Iz srca se ga veselim in upam,da nam bo uspelo.Sadje sem že pripravila za zajtrk.Vesela sm,da se nas je tukaj prijavilo kar nekaj,da se bomo lahko vzpodbujale.

In kdo vse so "slončice"?
-elanor
-biba12
-katis
-flecker1
-Mateja*
-jana26
-Lumpi(?)
-koprivc jana(?)

Tako,da nas je danes prijavljenih osem,čeprav sta dve še pod vprašajem(upam,da se nam pridružita)!

Punce,sedaj veljajo le tri pravila:
1.)Držimo se diete in čim manj grešimo!
2.)Na tem forumu se javljamo čim bolj pogosto,tudi če grešimo-le tako se lahko medsebojno vzpodbujamo in rešujemo nastale težave in dvome!
3.)Tehtamo se prvi dan(jutri) in potem le vsak ponedeljek-izgubljene kg po želji sporočamo tukaj,na RR!

Bo šlo?Jaz vrjamem v nas!!!

In mam še eno prošnjo,za katis!Ker sma ble skupaj že v prejšnjem krogu in vem,da si zvesta hujšanju,te prosim,da vsak dan odpreš nov post,da se bomo spodaj lahko javljale.Prosim!:)

GO SLONČICE,GO SLONČICE!!!user posted image
 
Kaj je 90 dni diete proti vitkemu stasu do konca življenja?Nič!Zmogle bomo!


clock-img

06.08.2006, 22:05

clock-img

cukerček

pencil-img

575

slončiceuser posted image

no jaz sem pred dobrima dvema tednoma šele končala s to dieto in sem dokaj zadovoljna z izgubljeno težo :)
zdaj povziram, vendar bom septembra znova začela, pa saj nizem tokrat jaz važna ampak ve, upam da vam bo uspelo in da bote dosegle rezultat ki ga želite, držim pesti za vse vasuser posted image

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

clock-img

07.08.2006, 07:25

clock-img

njelci

pencil-img

283

super ime user posted image
čeprav ne hujšam z vami vam želim veliko veliko uspehov, poguma in predvsem volje, navijam za vas...
zdaj pa pogumno na potuser posted image  

clock-img

07.08.2006, 07:59

clock-img

Anonimen

elenor

kje si nasla tak super ime saj ta ime prav pase, saj men!

sem se premisenla, zacnem danes,sem zvami!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

aja se to a me lahko mal spolnete kako gre ta dieta:
danes beljakovine, jutri skrob, pojutrisnjem OH, potem sadni dan, in tako naprej vsake 24 dni pa vodni dan!? imam prav??????user posted image

< Sporočilo je popravil koprivc jana -- 7.8.2006 8:01:31 >

clock-img

07.08.2006, 08:27

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Vsake 29. dni je vodni dan, user posted image .
Danes zjutraj sem izmerila pas, bok in prsa, stehtala.
Torej sedanja teža je 78,5 kg. Jaz bi raje kar vsake 10 dni stehtala, user posted image
No, danes imamo beljakovinski dan, jedla bom za zajtrk 2 nektarini, vmes še kavico, nato za kosilo 2 jajci pečene na oko, kos kruha in en paradižnik. Za večerjo bom pa imela navadni jogurt. Da ne pozabim veeeeeeeeeeeeliko vode spit. Pa še telovadla bom, nisem še odločila kaj, al bo pilates al pa orbitrek, user posted image .
Se javim še. Kar naprej SLONČICE!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.08.2006, 09:19

clock-img

Anonimen

tud jaz sem zraven..

sem se zdele tko zmedla.. pol vas piše kao "začnemo jutri", pol pa "začnemo danes"..  šele pol sm ugotovila, da je tale post od včeraj..user posted image

aja, moje kosilo je hrenovka in zelje..  saj to je dovoljeno, ne??

kg danes:64 kg

clock-img

07.08.2006, 09:49

clock-img

flecker1

pencil-img

528

biba12, to je dovoljeno kar si napisala za kosilo.
Malo prej sem telovadla pilates za boke in rito, jao komaj sem stala na nogah kr so me mišice bolele. No, telovadla sem 20 min. user posted image
Jedla sem samo eno nektarino, eno bom pa pozneje ko mi bo krulilo v želodcu.
Danes si moram nakupit donat, namreč je dobro zjutraj na tešče popit med dieto vsak dan. Jutri bom pa začela piti donat vsako jutro.
Pridne bodite!user posted image

clock-img

07.08.2006, 10:21

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Se grem zraven. Rojstni dan je pač takšna prelomnica, da je fajn nekaj naredit za sebe. Evo, začnem danes.Izgubila bi rada 15 kg. Vsaj.

clock-img

07.08.2006, 14:57

clock-img

Anonimen

zivjo sloncice

kojk ste ze zdaj suhe jaz moram shujšati 20 kg!

če bom jih pa 30 bo pa se bolje! danes sem jedla jajcka na oko in kos kruha, zvecer pa se nevem, mogoce sam kaksen jogurt!
uzivajte se pisemouser posted image user posted image

clock-img

07.08.2006, 15:25

clock-img

Anonimen

da se še jaz malo javim..

moje zelje se že kuha, čeprav ga imam na sumu, da ni ravno več okusno (ful je temne barve).. kaj pa vem.. bomo vidli.. zraven pa hrenovka..

če bo zelje še okusno, pa jutri matevž in zelje. (mi je ful hudo, ker bo moj danes jedel matevž, jaz ga pa ne morem...)

drugače pa niti ni grehov.. pa ve??

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem